آخرین اخبار

چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای : راه یابی هشت تیم به مرحله نهایی بازی CS:GO

img
شهریور
۰۹
author image by admin | blog CS:GO-Iran | ۰ Comments | ۰۹ شهریور ۱۳۹۷

نتایج مرحله مقدماتی بازی کانتر استریک چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران مشخص شده و هشت تیم، به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند.

چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای (IGL 2018) با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت مکعب که به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای (ESWC) در ایران شناخته می‌شود، از تاریخ ۶ تا ۱۶ شهریور ماه در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

در چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران علاوه بر اینکه علاقه‌مندان می‌توانند در پنج رشته‌ی PES 2018 ،FIFA 2018 ،Clash Royale و Quiz of Kings و کانتر استریک ( CS:GO ) به رقابت با یکدیگر بپردازند، برای اولین‌ بار این امکان را خواهند داشت تا شانس خودشان را در بازی ایرانی پسرخوانده نیز امتحان کنند و به قهرمان این بازی تبدیل شوند. بازی پسرخوانده عنوان جدیدی خواهد بود که به این دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران اضافه شده است. همچنین نفرات برتر این دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در صورت فراهم شدن شرایط اعزام، به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد. مانند سال گذشته، خانواده‌ها نیز می‌توانند از نزدیک شاهد برگزاری این رویداد در برج میلاد باشند.

برای چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران تعداد متعددی جوایز نقدی، غیرنقدی، اعزام به مسابقات جهانی و … جمعا به ارزش ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

در همین راستا، شب گذشته نتایج مرحله مقدماتی بازی CS GO مشخص شد و هشت تیم به مرحله نهایی این دوره از رقابت ها راه پیدا کردند. در ادامه می توانید اسامی تیم ها به همراه بازیکنان را مشاهده نمایید:

VivA  Bullseye Pure Souls NBD SinisteR The Mist GuardiaN Runtime
Dant1K Psycho Tr1x aShil ROBBER Li7hium Faceless mOnTaNa
L0rc4 TireD Tinker JokkaN mRmN ۸ball Rowen FiSHeR
Farsh1d Dance Meh n1kO HoffmaN Nine Destino S1
SiLeNT NiNjA sLyyy ExeCuTe FROST Rackfeler KingA D3V!L BOY
Rado MaX SparK MomerA ShawN Hunter Gunny Stay
PHOENIX f0rest SaLaR1GoD Dany
David mob1n

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر