آخرین اخبار

گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین به همراه زمان برگزاری بازی ها مشخص شد

img
خرداد
۱۰
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین در حالی انجام شد که فقط دو روز به شروع آخرین و مهم‎ترین میجور فصل باقی‎مانده است.

دقایقی پیش گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین در بازی Dota 2 مشخص شد که در طی آن، ۱۶ تیم حاضر در این رویداد، به چهار گروه چهار تیمی تقسیم شدند. هیچ چیزی نمی تواند میزان هیجان شروع آخرین و مهم‎ترین میجور فصل یعنی سوپر میجور چین را که بی شک از لحظه آغاز آن بسیار سرگرم کننده هم خواهد بود، توصیف کند. چند روز پیش بود که اعلام شد تیم OpTic Gaming به جای تیم OG در این مسابقات حضور خواهد داشت.

گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین

به نوعی این آخرین شانس این تیم آمریکایی برای کسب دعوت مستقیم به رویداد اینترنشنال ۲۰۱۸ می باشد. از طرفی هم تیم OG به دلیل تغییر ترکیب و خروج سه بازیکن از این تیم، شانس حضور در این مسابقات و دعوت مستقیم به TI8 را از داده است.

درست است که طبق گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین ، همه گروه ها شرایط سختی را دارند و باید شاهد بازی های بسیار نزدیکی از تیم ها باشیم، اما باید در نظر داشت که طبق قوانین این مسابقات، هیچکدام از تیم ها در مرحله گروهی حذف نخواهند شد و بر اساس امتیازاتی که می گیرند در مرحله پلی‏‏‎آف به مصاف یکدیگر می روند. با این وجود هیچ یک از تیم ها نمی خواهند که در براکت پایین قرار بگیرند، جایی که باید دو راند بیشتر نسبت به تیم های براکت بالا بازی کنند.

گروه ها کاملا بصورت تصادفی کشیده شده است و تیم ها بر اساس امتیازات DPC که از قبل کسب کرده بودند و تعادل سیدبندی شده اند. بطوریکه یک تیم از هر دسته، از طریق قرعه کشی به گروه ها اضافه شده است. گروه بندی تیم ها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

گروه بندی مسابقات سوپر میجور چین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر