آخرین اخبار

گروه بندی مسابقات ESL One Hamburg انجام شد و تیم ها رقبای خود را شناختند

img
مهر
۲۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۶ مهر ۱۳۹۷

روز گذشته گروه بندی مسابقات ESL One Hamburg 2018 با جایگزینی تیم EVOS Esports به جای TNC Predator توسط شرکت ESL اعلام شد.

روز گذشته گروه بندی مسابقات ESL One Hamburg 2018 که سه شنبه هفته آینده برگزار می شود، توسط شرکت ESL اعلام شد. در آغاز فصل جدید مسابقات Dota2، حدس زدن راجب به بالانس و مدعی بودن تیم ها، مقداری سخت است، اما نکته مثبت در مورد این گروه ها این است که هیچ کدام از آن ها گروه مرگ به حساب نمی آید.

هفته گذشته بود که تیم TNC اعلام کرد که از مسابقات کنار کشیده است و به همین دلیل سازمان دهندگان، زمان کمی برای پیدا کردن تیم جایگزین و ویزا داشتند. در همین راستا، دومین تیمی که شرایط ممکن را برای حضور در این تورنمنت داشت، تیم EVOS Esports بود که با هماهنگی های صورت گرفته، موفق به شرکت در این مسابقات شد.

گروه بندی مسابقات ESL One Hamburg 2018 طوری انجام شده است که به نظر می رسد، شرایط گروه B، مقداری سخت تر از گروه A باشد. حضور تیم تازه تأسیس Aster با BurNIng، آن هم در یک تورنمنت لن باید هیجان انگیز باشد. این تیم به تازگی توانست، در مسابقات انتخابی میجور کوالالامپور موفق شود و جواز حضور در مرحله اصلی را بدست آورد.

در مرحله گروهی این مسابقات، دو تیم حذف خواهند شد و دو تیم میانه جدول به براکت بازنده ها سقوط خواهند کرد و باید دید کدام یک از تیم ها می تواند خود را به مراحل بالاتر برساند. گروه بندی تیم ها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر