آخرین اخبار

گزارش کامل مرحله اول مسابقات PGL Major Krakow 2017 در رشته CS GO

img
تیر
۲۹

 امروز بعد از چهار روز رقابت حساس و تماشایی دوره اول PGL Major Krakow 2017 بازی CS:GO به پایان رسید. بسیاری از تیم‌های آشنا و محبوب‌تر از مسابقات حذف شدند و تیم‌های جدیدتری مقام Legends (هشت تیم اول مسابقه که در میجور بعدی به صورت مستقیم به دوره اول دعوت می‌شوند) را دریافت کردند.

۱۶ تیم در این دوره از مسابقات PGL Major Krakow 2017 شرکت کردند. تیم‌هایی نام‌آشنا مانند FaZe، SK و Astralis در کنار تیم‌هایی که برای اولین بار به میجور راه یافته بودند مثل Vega Squadron، Immortals و BIG. همه فکر می‌کردند امسال هم روال کلی دوره‌های قبلی طی خواهد شد و اکثر تیم‌های سرشناس‌تر به دوره بعدی می‌روند اما در یک سری از مسابقات نفس‌گیر و بسیار نزدیک نتیجه چیزی شد که تقریبا همه را شگفت‌رده کرد. در پایان روز چهارم مسابقات PGL Major Krakow 2017 ، تیم‌های Gambit و BIG بدون باخت به دوره بعدی صعود کردند و به دنبال آنها تیم‌های SK، North، Astralis، Virtus.pro، Immortals و fnatic هم راهی استیج اصلی شدند و از طرف دیگر تیم‌های Na`Vi، G2، FaZe، mousesports، Cloud9، Flipsid3، Penta و Vega Squadron از رقابت‌های PGL Major Krakow 2017 حذف شدند. حال به بررسی نتایج امرروز می‌پردازیم.

راند اول PGL Major Krakow 2017 :

Gambit vs. Mousesports: مسابقات با بازی بین Gambit و mousesports شروع شد. Gambit از دوره قبلی در گروه Legends بود و به نظر می‌آمد شانس بهتری داشته باشد اما از طرف دیگر mousesports هم پس از آمدن ropz به تیم بسیار قدرتمندی تبدیل شده بود و نتایج خیلی خوبی گرفته بود و Gambit هم نتایج خیلی خوبی نداشت و تیم ساکتی بود. در هر حال بازی در مپ Inferno برگزار شد. Gambit به لطف سبک و سیاق خاص Zeus در چیدن استراتژی تروری توانست ۸ راند از mouz بگیرد و تلاش‌های خوب oskar و chrisJ با اسنایپر خیلی برای mouz ثمری نداشت، حتی با اینکه توانستند ۵ راند اول را از آن خود کنند. در نیمه دوم Gambit با درخشش AdreN و Hobbit تقریبا هیچ فرصتی به mouz نداد توانست بازی را با نتیجه ۱۶-۱۰ به اتمام برساند.

fnatic vs. Flipsid3: بازی دوم بین قهرمان‌های کهنه و تیم تکنیکی Blad3 در مپ Mirage برگزار شد. Flipsid3 در آغاز توانست با بازی بسیار آهسته و دقیق خود، سبک بازی تهاجمی fnatic را مهار کند و به لطف فرگ‌های ورودی electronic شش راند اول را ببرد. اما از آنجا fnatic به خودش آمد و از راند هفتم که با تریپل کیل flusha آغاز شد توانست در برابر Flipsid3 ایستادگی کند و بازی را تا ۸-۷ ببرد. در نیمه دوم fnatic از شیوه تهاجمی استثنایی خود در تیم ترور استفاده کرد و Flipsid3 در برابر آنها نتوانست بیشتر از ۳ بگیرد و بازی ۱۶-۱۱ تمام شد.

Virtus.pro vs. Vega Squadron: همه چیز در این بازی برای برد Virtus.pro مهیا بود. مسابقاتی که در خانه ویرتوس برگزار و در یکی از مپ‌های اصلی آنان یعنی Nuke برگزار می‌شد. در نهایت Vega Squadron نتوانست بیشتر از ۲ راند بگیرد و بازی ۱۶-۲ به اتمام رسید.

SK vs. PENTA: این اولین بازی عجیب مسابقات بود. SK، قهرمان سابق و تیمی که در ۲ ماه گذشته در ۳ تورنومنت پیاپی برنده شده بود در مقابل PENTA، یک تیم بین المللی جدید با ستاره‌های جوانی مثل suNNy فنلاندی و HS استونیایی. بازی در مپ Inferno برگزار شد که جریان‌سازترین مپ میجور بود. SK بازی را با قدرت تا ۱۰-۱ در تیم کانتر آغاز کرد و PENTA توانست به لطف HS و kRYSTAL پنج راند بگیرد. به نظر می‌رسید که بازی در مشت SK باشد و آنها راند پیستول نیمه دوم را هم از آن خود کردند اما PENTA ناگهان مسیر بازی را تغییر داد و نتیجه را تساوی ۱۱-۱۱ کشاند. برزیلی‌ها توانستند در نهایت به بازی برگدند و ۱۶-۱۳ بر PENTA چیره شوند اما همه طرفداران از این نتیجه و صحبت‌های قبلی کاپیتان FalleN درباره خستگی تیم نگران شده بودند.

BIG vs. FaZe: اولین upset میجور و نشانه‌ای عجیب برای آینده مسابقات. بازی در مپ اینفرنو برگزار شد. BIG تیمی بسیار تاکتیکی بود که توسط gob b، لیدر نام‌آشنا و قدیمی دوران ۱٫۶ هدایت می‌شد و بازیکنان بااستعدادی مثل nex و tabseN در آن بودند. FaZe بازی را عالی شروع کرد و ۴ راند اول را از آن خود کرد. پس از آن BIG با لیدهای تمرین شده و بسیار دقیق بازی را به تساوی کشاند و در نهایت با کلاچ ثانیه آخری nex و انتری‌های tabseN توانست در تیم تروری ۸ راند بگیرد. بازی کانتری BIG به حدی خوب بود که تیمی به مهارت FaZe و بازیکنانی مثل NiKo و rain را کاملا مهار کرد و فقط ۱ راند را به آنها واگذار کرد تا با نتیجه سنگین ۱۶-۸ FaZe را مات و مبهوت کند.

C9 vs. North: این بازی کاملا صحنه نمایش n0thing و Skadoodle بود و آنها با نمایشی عالی خصوصا در تیم کانتری توانستند North را مهار کنند. تیم North نتوانست در این بازی از استعدادهای خودش استفاده کند و فقط k0nfig بود که نمایش خوبی از خود ارائه داد. در نهایت بازی با نتیجه ۱۶-۱۲ به اتمام رسید.

G2 vs. Na`Vi: مسابقه این دو تیم قدرتمند و معروف در مپ Overpass برگزار شد که در دوران اوج GuardiaN یکی از مپ‌های اصلی و بسیار قوی Na`Vi بود. اما حالا خبری از آن GuardiaN استثنایی نبود. اما s1mple یک بازی استثنایی را به طرفداران نشان داد و ساید A را در تیم کانتری به شکل بسیار خوبی کنترل کرد. نیمه اول این بازی با نتیجه ۱۲-۳ تمام شد. آنجا بود که kennyS هم وارد میدان شد و به لطف کلاچ تک به دوی apeX توانستند بازی را تا ۱۴-۱۴ پیش ببرند. هیچ کس در پایان راند اول فکر نمی‌کرد G2 تا اینجا جلو بیاید اما آنها توانستند در نمایشی چذاب در تیم کانتری به بازی برگدند و ۱۶-۱۴ برنده میدان شوند.

Immortals vs. Astralis: تیم Immortals با حضور steel، همبازی سابق FalleN اولین حضور خود را در میجور تجربه می‌کرد و در برابر قهرمان دوره قبلی مسابقات قرار گرفته بود. مهارت بالای Immortals پیروزی در راند پیستول را برایشان به ارمغان آورد. اما پس از راند سوم آنها نتوانستند در برابر استراتژی‌های gla1ve ایستادگی کنند. بعد از گرفتن یک تایم آوت در راند ۵ام توانستند تا حدودی به بازی برگردند و ۳ راند دیگر بگیرند. اما Astralis مسیر پیروزی را تا ۳ راند اول نیمه بعد هم ادامه داد و نتیجه ۱۲- ۶ شد. اما ار آنجا Immortals ناگهان به بازی برگشت و تا ۱۵ راند پیش رفت. با این حال Astralis توانست بازی را به تساوی بکشاند. دانمارکی‌ها در نیمه اول اورتایم هم یک راند عقب افتادند اما در نیمه دوم و در تیم کانتری موفق شدند بدون باخت برنده این جدال سخت شوند و بوز اول مسابقات را به اتمام برسانند.

یکی از اتفاقات عجیب روز اول PGL Major Krakow 2017 اعتراض نسبت به استفاده از crouch jump bug توسط تیم BIG بود. Valve استفاده از این باگ را تایید کرده و با قوانین منافاتی ندراد اما برخی از بازیکنان همچنان معترض هستند و در نهایت تیم‌ها با هم توافق کردند که از آن استفاده نکنند.

راند دوم PGL Major Krakow 2017 :

North vs. PENTA: تیم North در دومین بازی خود در مپ Mirage نتیجه خوبی گرفت. PENTA در آغاز و با سه دو کلاچ حساس تک به دو توسط zehN بازی را ۷-۱ کرد. اما از آنجا به بعد نورث بازی را تحت کنترل خود درآورد و فقط با واگذاری یک راند دیگر توانست راه فراری برای خود بگذارد. اما در تیم تروری نورث هیچ فرصتی به پنتا نداد و غیر از یک راند که پنتا آنها را با یک بازی تهاجمی شوکه کرد، مستقیم تا راند ۱۶ پیش رفتند و بازی ۱۶-۹ تمام شد.

mousesports vs. FaZe: تیم FaZe باز هم بازی را با پیروزی راند پیستول در تیم کانتری آغاز کرد اما بعد یاران oskar نتیجه را تا ۷ – ۳ پیش برد تا FaZe به خود آمد و نیمه را با نتیجه نه چندان جالب ۸-۷ تمام کرد. در نیمه دوم کشمکش بین دو تیم بیشتر شد و هر کدام به مدت کوتاهی ضرب بازی را در دست ما‌گرفتند اما mouz با دفاع خوب ropz در سایت B توانست بازی را تا ۱۳-۱۰ پیش ببرد. آنجا بود که FaZe شیوه خود را عوض کرد و ۵ راند پشت سر هم گرفت ولی باز هم mouz توانست بازی را به اورتایم بکشاند و در آنجا بدون باخت حتی یک راند دومین شکست تیم نسبتا موفق و معروف FaZe را رقم زد.

Na`Vi vs. Flipsid3: شروع دربی با پیروزی Flipsid3 با تریپل کیل electronic در پیستول تیم تروری آغاز شد. اما Na`Vi موفق شود ۵ راند پشت سر هم ببرد اما electronic باز هم با یک کلاچ تک به دو باعث جلو افتادن Flipsid3 شد. Na`Vi دوباره روی چرخ پیروزی افتاد و نیمه اول را با نتیجه ۸-۷ به پایان رساند. ناوی در راند پیستول دوم هم مغلوب فلیپساید شد اما با یک خرید غیرمتعارف و دادن یک کلاش به s1mple توانست بازی را برگرداند و از همانجا نبض بازی را تا پیروزی در اختیار داشت. بازی با نتیجه ۱۶-۹ تمام شد.

Immortals vs. Vega Squadron: تیم Vega Squadron پس از شکست سنگین در مقابل لهستانی‌ها امروز برای برد آمده بود و در آغاز به خوبی در مقابل Immortals ایستادگی کرد. آنها راند پیستول را گرفتند، دو راند بعدی را واگذار کردند ولی باز هم نتیجه را برابر کردند. اما نتوانستند به خوبی دوام بیاورند و در باقی بازی موفق به برد فقط ۳ راند شدند تا نتیجه ۱۶-۶ به نفع برزیلی‌ها به پایان برسد.

C9 vs. BIG: تیم BIG در این بازی که باز هم در مپ اینفرنو برگزار شده بود شروعی آتشین داشت و پس از واگذار کردن راند پیستول به Cloud9، هشت راند متوالی گرفت و نهایتا نیمه را با نتیجه ۱۲-۳ به پایان رساند. C9 موفق شد در نیمه دوم و در تیم تروری به لطف دابل انتری autimatic و کلاچ Skadoodle و پیروزی آنتی اکوهای بعدی بازی را تا ۱۲-۶ پیش ببرد. از آنجا به بعد به دلیل مشکل‌های اینترنتی و سخت‌افزاری بازی به صورت آفلاین و با تاخیر زیاد ادامه یافت و در نهایت BIG با نتیجه ۱۶-۱۱ پیروز شد.

Gambit vs. G2: همه در این بازی فکر می‌کردند که تاکتیک و کار تیمی Gambit در برابر مهارت انفرادی بازیکنان G2 دوام نیاورد، اما نتیجه واقعا چیز دیگری شد. گمبیت نیمه اول را در تیم تروری و با یک کواد کیل عالی از HObbit آغاز کرد. G2 بعد از باختن سه راند الو توانست از گمبیت جلو بیافتد اما از آن پس گمبیت کاملا بازی در دست گرفت و نیمه اول را با نتیجه ۱۰-۵ به اتمام رساند. در نیمه دوم و در تیم کانتری هم AdreN، ستاره قدیمی قزاقی به همراه یاران توانست به خوبی فرانسوی‌ها را مهار کند و در نهایت با نتیجه ۱۶-۶ پیروز میدان شود.

SK vs. Astralis: نبرد دو قهرمان در برابر یکدیگر در مپ Inferno. همه چیز نوید یک بازی بسیار نزدیک و حساس را می‌داد اما چیزی که دیدیم دقیق برعکس آن بود و دلیل اصلی آن هم کسی نبود جر بهترین بازیکن جهان یعنی coldzera. او به تنهایی توانست در تیم ترور دفاع Astralis را در هم بکوبد و اصلا به آنها مجالی برای پیروزی ندهد. در نهایت Astralis در نیمه اول و در تیم کانتری فقط ۲ راند گرفت و بازگشت آنها به بازی تقریبا غیر ممکن بود. آنها توانستند به سختی و با رهبری device، شش راند بعدی را از آن خود کنند اما بعد از آن SK دفاع خود را محکم‌تر کرد و توانست بازی را با نتیجه ۱۶-۸ تمام کند. چیزی که تمام طرفداران تیم دانمارکی را شوکه کرد.

Virtus.pro vs. fnatic: لهستانی‌ها بازی دوم خود را در مپ Cache و مقابل fnatic را باخت در راند پیستول آغاز کردند. کلاچ تک به سه و زیبای KRIMZ وقفه‌ای د کار آنان ایجاد کرد، اما از آنجا به بعد بازی در دستان لهستانی‌ها و خصوصا اسنایپرهای تیم یعنی pashaBiceps و Snax بود و نیمه اول با نتیجه۱۲ -۳ تمام شد. fnatic به لطف پادشاه راند پیستول یعنی dennis راند پیستول نیمه دوم را هم از Virtus قاپ زد و از ۷ راند پیاپی کسب کرد. اما از آنجا به بعد NEO و byali  استارت تانک لهستانی را زدند و توانستند دومین پیروزی خود را در خانه کسب کنند.

راند سوم PGL Major Krakow 2017 :

PENTA vs. Vega Squadron: دو تیم در مپ Mirage در مقابل هم قرار گرفتند و برای یک فرصت دیگر در مرحله مقدماتی با هم جنگیدند. Vega Squadron شروع بسیار خوبی داشت و شش راند پشت سر هم دریافت کرد. PENTA توانست وقفه کوتاهی در این رشته پیروزی ایجاد کند اما در نهایت Vega باز هم با دفاع خوب در تیم کانتر نیمه اول را به خوبی و با نتیجه ۱۱-۴ به اتمام رساند. با این حال Vega اصلا نتوانتست در تیم ترور به خوبی بازی کند و PENTA که به خود آمده بود توانست خود را روی لبه تیغ نگاه دارد و بازی را با نتیجه ۱۶-۱۴ به نفع خود تمام کند.

Flipsid3 vs. FaZe: هیچ کس فکر نمی‌کرد FaZe دو بازی اول خود را ببازد و مجبور باشد با چنگ و دندان خود را در میجور نگاه دارد. دو تیم در آغاز و در مپ Mirage به نوبت راند می‌بردند اما در نهایت Flipsid3 توانست ۱۱ راند متوالی از FaZe بگیرد و FaZe در اواخر نیمه متوجه موقعیت بحرانی خود شد و توانست چند راند بگیرد. در نیمه دوم Flipsid3 به لطف کواد کیل wayLander در سایت B و دفاع خوب در راند دوم فقط ۳ راند تا پیروزی فاصله داشتند. FaZe به سختی تلاش کرد تا به بازی برگردد اما کم‌کاری آنان در نیمه اول باعث شد بازی با نتیجه ۱۶-۱۰ تمام شود و بر خلاف باور همه FaZe با سه باخت پیاپی از رقابت میجور حذف گردد.

Immortals vs. Na`Vi: تیم Na`Vi باز هم نتوانست به دوران اوج خود در Overpass بازگردد و با اینکه شروع خوبی داشت، مرتبا به دلیل انتری کیل‌های زیرکانه boltz در سایت B و تحت فشار قرار گرفتن دفاعش نتوانست برزیلی‌ها را کنترل کند و با نتیجه ۶-۹ نیمه اول را واگذار کرد. ناوی در نیمه دوم ۴ راند اول را گرفت از ایمورتالز پیشی گرفت اما lucas برزیلی‌ها را به بازی برگرداند و از آنجا به بعد Na`Vi نتوانست کاری بکند و دومین باخت خود را در کراکو دریافت کرد.

C9 vs. G2: فرانسوی‌ها بعد از باخت در پیستول راند توانستند۳ راند بگیرند اما از آنجا به بعد C9 نبض بازی را در اختیار گرفت و نتیجه را ۶-۳ کرد. آنها از آنجا به بعد سعی کردند با تغییر سرعت بازی G2 را غافلگیر کنند اما موفق نشدند و در نهایت نیمه با نتیجه ۸-۷ به سود آمریکایی‌ها تمام شد. G2 در نیمه دوم بازی خوب خود را ادامه داد و توانست به لطف یک کلاچ تک به سه توسط kennyS تا راند پانزدهم پیش رود. اما C9 بازی را به تساوی کشاند و توانست نیمه اول اورتایم را هم با اختلاف یک راند ببرد. اما در نیمه دوم نتوانست در برابر G2 دوام بیاورد و بازی را با نتیجه ۱۷-۱۹ واگذار کرد.

Astralis vs. fnatic: این بازی حساس بین دو کشور رقیب همیشگی در مپ Nuke برگزار شد. دانمارکی‌ها در تیم ترور نمایش خوبی داشتند، اما سوئدی‌ها و به خصوص JW و dennis به آنها اجازه ندادند بیشتر از ۵ راند بگیرند. در نیمه دوم، تیم دانمارکی ۷ راند پشت سر هم گرفت. سوئدی‌ها توانستند حتی در یک وهله دوباره از Astralis پیشی بگیرند و نتیجه را ۱۴-۱۳ کنند. اما اسنایپ خوب device و حرکت او در مپ به Astralis کمک کرد تا بازی را با نتیجه ۱۶-۱۴ تمام کنند.

Virtus.pro vs. Gambit: ویرتوس این بازی را هم به خوبی شروع کرد و ۵ راند اول را گرفت. اما از آنجایی که پول خود را به خوبی مدیریت نکرده بودند بعد از باخت راند ششم مجبور به اکو شدند و از آنجا بازی به نمایش تک‌نفره AdreN تبدیل شد که تقریبا در تمام راندها انتری کیل گرفت و نتیجه نیمه اول را ۸-۷ به نفع تیم خود پایان داد. علارغم تلاش‌های Virtus.pro و خصوصا pashaBiceps، گمبیت به خوبی از سایدها دفاع کرد و در نهایت ۱۶-۱۱ ویرتوس را مغلوب کرد تا به روند شگفتی‌ساز خود ادامه دهد و اولین تیم صعودکننده به استیج اصلی باشد.

BIG vs. SK: به نظر می‌رسد که روحیه رقابت‌طلبی SK باعث شد روند موفقیت‌آمیز تیم آلمانی را در مپ اینفرنو را نادیده بگیرد و بازی را به آن مپ بکشاند. BIG توانست سه راند اول را از آن خود کند. اما SK در اولین راند بای آنها را متوقف کند. بعد از آن، BIG با استراتژی کلاسیک دور زدن سایت B  توانست یک راند دیگر بگیرد اما باز هم coldzera با یک ایس و به تنهایی آنها را متوقف کرد و SK موفق شد نیمه اول را با نتیجه ۱۰-۵ به اتمام برساند. BIG نیمه دوم را هم به خوبی آغاز کرد و توانست در نهایت از SK جلو بیافتد. اما از آنجه به بعد چند راند بسیار حساس بین دو تیم تقسیم شد و در نهایت SK با نتیجه ۱۴-۱۲ جلو افتاد. آنها موفق شدند با یک دفاع عالی ۳ راند پشت سر هم ببرند و در نهایت tabseN با سه کیل استثنایی صعود تیم BIG را حتمی و برزیلی‌ها را شوکه کرد.

لازم به ذکر است که coldzera توانست در دو بازی پیاپی به ۳۵ فرگ برسد و در مجموع سه بازی ۹۸ فرگ داشته باشد که رکوردی بزرگ و نشانگر استعداد و مهارت این بازیکن است.

راند چهارم PGL Major Krakow 2017 :

C9 vs. mousesports: آخرین فرصت برای mouz در مپ Train. آمریکایی‌ها بعد از باخت راند پیستول بازی را در اختیار داشتند و بازی را تا نتیجه ۷-۳ پیش بردند. از آنجا به بعد mousesports توانست به بازی برگردد و با بردن ۵ راند متوالی پیروز نیمه اول در تیم کانتری باشد. در نیمه دوم بازی مرتبا بین دو تیم پس و پیش می‌شد و نتیجه تا ۱۱-۱۱ پیش رفت. اما در راند ۲۳ام C9 توانست در یک موقعیت ۳ به ۴ راند را بگیرد و از آنجا به بعد به نظر می‌رسید که mouz خود را باخته و نتوانست دیگر راند بگیرد و به همین ترتیب از مسابقات حذف شد.

Flipsid3 vs. PENTA: بازی در مپ Train برگزار شد و باخت در این بازی به معنی حذف شدن بود. PENTA بازی را در تیم کانتر و به شکلی عالی هدایت کرد. آنها بعد از باخت پیستول و راندهای اکو توانستند به رهبری zehN و HS اجراهای ثانیه آخری Flipsid3 را مهار کنند و نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ به پایان برسانند. آنها راند پیستول نیمه دوم را هم از Flipsid3 گرفتند اما از آنجا به بعد یورش Flipsid3 با ایس wayLander در راند فورس بای و بازی عالی در راندهای دیگر شروع شد و PENTA توانست فقط یک راند دیگر بگیرد و به همین منوال بازی با نتیحه ۱۶-۱۳ تمام شد و PENTA از دور مسابقات حذف گردید.

Na`Vi vs. fnatic: الگوی شروع خوب و پایان بد در این مسابقه هم نمایان بود. ناوی بازی را با یک تریپل کیل زیبا از s1mple آغاز کرد و با قدرت تا نتیجه ۶-۱ پیش رفت. اما flusha باز هم با یک کلاچ تک به سه تیم خود را به بازی بازگرداند و سوئدی‌ها که دوباره روحیه گرفته بودند نیمه را با نتیجه ۹-۶ تمام کردند. راند پیستول نیمه دوم باز هم با فرگ‌های استثنایی dennis به fnatic رسید. از آنجا به بعد ناوی فقط به یاری flamie و گاهی s1mple بازی را به موقعیت‌های تک به تک یا تک به دو می‌رساند اما باز هم نمی‌توانست پیروز شود و در نهایت بازی با نتیجه ۱۶-۱۲ به سود fnatic خاتمه یافت و Na`Vi از مسابقات حذف شد.

Astralis vs. G2: بازی باز هم در مپ Inferno بود و Astralis می‌خواست باخت قبلی خود مقابل SK را جبران کند. آنها پس از باختن دو راند اول  و با یک کلاچ تک به ۳ زیبای از Xyp9x که تا حدودی به دلیل اشتباه G2 بود، توانستند ۵ راند متوالی کسب کنند. shox پس از آنه با دو تریپل کیل متوالی دو راند دیپر برای فرانسوی‌ها به ارمغان آورد اما Astralis در نهایت با نتیجه ۱۰-۵ پیروز نیمه اول شد و در تیم کانتری کاملا G2 را کنترل کرد و در نهایت با نتیجه ۱۶-۶ پیروز میدان و سومین تیم صعودی به استیج اصلی شد.

North vs. Virtus.pro: بازی در مپ Mirage برگزار شد و VP دو راند اول را گرفت و دو راند بعدی را واگذار کرد. بعد از آن، دو تیم چند راند متوال را از آن خود کردند و در نهایت نیمه اول با نتیجه ۹-۶ به سود لهستان تمام شد. North در آغاز نیمه دوم بسیار خوب عمل کرد و چند راند متوالی را بدون اینکه به VP اجازه کاشتن بمب را بدهد گرفت. اما VP بعد از بردن یک راند اکو روحیه گرفت و سه راند بعدی را با قدرت گرفت و از دانمارکی‌ها جلو افتاد. آن موقع تیم نورث تایم آوت گرفت و پس از آن با یک بازی هماهنگ تا راند ۱۵ پیش رفت و در نهایت با دفاع خوب magisk در سایت B به پیروزی رسید و به دوره اصلی صعود کرد.

SK vs Immortals: دربی برزیلی محل درخشش بازیکن سابق ایمورتالز یعنی felps بود. ۸ راند اول بین دو تیم تقسیم شد و اما SK پس از آن و به لطف بازی استثنایی و تهاجمی felps نیمه اول را تا ۱۰-۵ پیش ببرد. نیمه دوم با برد ایمورتالز آغاز شد. SK با یک فورس بای راند یازدهم را گرفت اما برادران Teles (یعنی lucas و HEN1) دو راند دیگر برای تیم خود ثبت کردند. آنجا FalleN تقاضای تایم آوت می‌کند و SK راند اکوی بعدی را در لحظه آخر می‌گیرد. Immortals که مجبور به اکو بود نتوانست دیگر جلو SK را بگیرد و بازی در نهایت با نتیجه ۱۶-۹ تمام شد و felps در مجموع ۳۷ فرگ گرفت.

راند پنجم PGL Major Krakow 2017 :

fnatic vs. G2: فرصت آخر دو تیم برای صعود به دور بعد در مپ Overpass. تیم fnatic بازی را به خوبی در تیم ترور آغاز کرد و ۶ راند متوالی گرفت. بعد از آن G2 یک تایم آوت گرفت و توانست ۳ راند بگیرد اما در نهایت fnatic باز هم بازی را در اختیار گرفت و نیمه اول را با اختلاف ۷ راند به اتمام رساند. G2 از هفت راند بعدی ۶ تا را از آن خود کرد و نتیجه را به ۱۲-۱۰ رساند اما بعد از آن نتوانست دوباره دفاع سوئدی را بشکند و با نتیجه ۱۶-۱۰ از مسابقات خداحافظی کرد.

Virtus.pro vs. C9: هیچکس فکر نمی‌کرد تیم لهستانی در خانه خود برای صعود انقدر تحت فشار باشد. بازی در مپ Train برگزار شد و VP توانست ۳ راند اول را از آن خود کند اما سه راند بعدی را واگذار کرد. نیمه اول یک جدال کاملا برابر بود و تیم‌ها به نوبت راند می‌گرفتند اما در نهایت تیم لهستان با نتیجه ۸-۷ در نیمه اول از آمریکایی‌ها پیشی گرفت. از آن به بعد هم VP و خصوصا pashaBiceps با اسنایپر در تیم کانتر کنترل بازی را به دست گرفتند و C9 را از مسابقات حذف کردند.

Immortals vs. Flipsid3: آخرین بازی مرحله اول تا حدودی یک طرفه بود. Immortals کاملا از سبک تهاجمی و مهارت kNg و HEN1 برای غلبه بر سبک آهسته Flipsid3 استفاده کرد، اما Flipsid3 هم توانست از اشتباهات و بی‌نظمی آنها استفاده کند و ۵ راند در تیم ترور بگیرد. اما در نیمه دوم نتوانست این تهاجم را مهار کند و بازی را کاملا به Immortals واگذار کرد. در نهایت نتیجه ۱۶-۵ به سود Immortals تمام شد و آنها به دومین تیم صعود کننده ی برزیلی در میجور تبدیل شدند.

دور دوم مسابقات PGL Major Krakow 2017 فردا و در استیج اصلی برگزار می‌شود که تماشاچی هم خواهد داشت. برنامه ی مسابقات فردا به شرح ذیل می‌باشد:

Gambit vs. fnatic

Astralis vs. SK Gaming

BIG vs. Immortals

North vs. Virtus.pro

نویسنده: تیم خبری GAMEATERS

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر