آخرین اخبار

Abed ، اولین بازیکن حرفه‌ای در رشته Dota 2 که به ۱۰K MMR می رسد

img
تیر
۰۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۸ تیر ۱۳۹۶

عابد یوسف ملقب به Abed ، بازیکن شانزده ساله‌ی فیلیپینی تیم Digital Chaos، اولین بازیکن حرفه‌ای بازی Dota 2 لقب گرفت که توانست به رنک ۱۰K MMR برسد.

پس از یک جدال سخت و نزدیک میان بازیکنان حرفه‌ای دوتا ۲ در سراسر جهان Abed اولین بازیکنی می‌شود که به رنک ۱۰K MMR می‌رسد.

Abed Yusop در تیم Digital Chaos بازی می‌کند و یکی از بااستعدادترین بازیکنان در لین وسط است. تیم Digital Chaos ماه را با کسب مقام پنجم در ZOTAC Cup Masters آغاز کرد و در دوره اول رقابت اصلی مغلوب fnatic شد. با این حال این بازیکن فیلیپینی ۱۶ ساله نشان داد که عملکرد متوسط در یک مسابقه نمی‌تواند او را از بازی کردن ناامید کند و با هیروهایی مثل Queen of Pain، Ember Spirit و Meepo معروف خودش لین وسط را در پاگ‌ها تحت اختیار خود درآورد.

Abed

مسابقه برای کسب امتیاز ۱۰,۰۰۰ برای کسانی که در آن شرکت داشتند بسیار سخت و سنگین و البته برای طرفداران بسیار جذاب و تماشایی بوده است. Zahng “Paparazi” Chengjun از چین، بنده مسابقات تک به تک DAC 2017 و مید لینر معروف تیم iG.Vitality سخت ترین رقیب عبد بوده است. این بازیکن چینی تمام زمان خود را وقتی که در تورنمنت‌ها نبود صرف بالا بردن MMR خود می‌کرد و توانست حتی تا بالای ۹۸۰۰ هم بیاید. اما با شروع لیگ Starseries و حضور عبد و بازیکنانی مثل Miracle در سرورهای چینی برای مسابقات ranked باعث شد رتبه او تا ۹۵۰۰ پایین بیاید. بازیکنان دیگری که به امتیاز ۱۰,۰۰۰ نزدیک شده بودند MidOne از تیم Secret و Miracle از Liquid بودند.

با اینکه بسیار معتقدند عبد اگر درگیر نفرین سرورهای آسیای شرقی نشده بود، خیلی زودتر به ۱۰K MMR می‌رسید، الان هم می‌توانیم بگوییم عابد به نقطه‌ای جلوتر از بقیه بازیکنان رسیده است. این قطعا باعث افزایش اعتماد به نفس او خواهد شد اما امتحان واقعی برای او مسابقات انتخابی آمریکای شمالی خواهد بود. فقط باید منتظر بود و دید که آیا عبد می‌تواند مهارت خارق العاده خود را در مسابقات انتخاب به نمایش بگذارد و آیا می‌توانیم او را در سیاتل ببینیم یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر