آخرین اخبار

فصل هشتم لیگ ESL با قهرمانی تیم Astralis از کشور دانمارک به پایان رسید

img
آذر
۱۹

تیم Astralis موفق شد در دیدار فینال فصل هشتم لیگ ESL تیم Liquid را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد و برای چهارمین بار، عنوان قهرمانی رقابت های اینتل گرند اسم را بدست آورد.

تیم دانمارکی Astralis سال ۲۰۱۸ را با قهرمانی در فصل هشتم لیگ ESL بازی CSGO به پایان رساند تا بیش از پیش به همگان ثابت کنتد که بهترین تیم کانتر استریک حال و حاضر جهان هستند. آن ها یک بار دیگر توانستند تیم Liquid را در دیدار فینال شکست دهند و به سلطه خود در این عرصه تدادم ببخشند.

در مسابقه فینال فصل هشتم لیگ ESL که بصورت Bo5 برگزار شد، تیم Liquid از آمریکای شمالی بازی را بهتر آغاز کرد و توانست در مپ Train، دانمارکی ها را با نتیجه ۱۶-۸ شکست دهد. اما با شروع مپ Mirage، این تیم Astralis بود که توانست عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد و با درخشش gla1ve، با نتیجه ۱۶-۱۱ به برتری دست یابد. تیم لیکوئید مپ سوم یعنی Inferno را بهتر شروع کرد و توانست در همان ابتدای بازی، از حریف خود پیش بیفتد. اما در ادامه، باز هم این دانمارکی ها بودند که توانستند تمرکز خود را بدست آورند و نتیجه بازی را به سود خود تغییر دهند. Xyp9x در این بازی سهم بسزایی را در پیروزی تیمش داشت. از آن سو هم EliGE توانست بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. اما بازی چهارم و آخر این فینال هیجان انگیز در مپ Dust2 انجام شد. جایی که قهرمان همیشگی تیم Astralis و بهترین بازیکن حال و حاضر جهان یعنی device، باز هم به کمک تیمش شتافت و توانست با عمکری خیره کننده خود، زمینه ساز قهرمانی تیم خود شود.

جایزه اینتل برای Astralis

به این ترتیب، تیم آسترالیس توانست با نتیجه ۳-۱ حریف آمریکایی خود را در شهر اُدِنسه دانمارک و در مقابل هواداران خودی شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند. از نکات جالب تقابل این دو غول قدرتمند امسال این بود که Astralis توانست برای بار پنجم تیم Liquid را در فینال یک تورنمنت مهم شکست دهد. آن ها توانستند علاوه بر بردن جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری این رقابت ها، چهارمین عنوان قهرمانی خود در مسابقاتی که تحت حمایت شرکت اینتل است را بدست آورند و برنده جایزه ۱ میلیون دلاری این شرکت (یک عدد شمش طلا برای هر نفر از اعضای تیم) بشوند. تنها تیمی که می توانست در این راه برای Astralis خطرساز شود، تیم FaZe بود که با سه قهرمانی پشت سر آن ها قرار داشت.

همچنین در پایان این رقابت ها باز هم device توانست عنوان ارزشمندترین بازیکن (MVP) را مال خود کند. به احتمال زیاد او عنوان بهترین بازیکن سال را هم بدست خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر