آخرین اخبار

مسابقات BLAST Pro Lisbon با قهرمانی تیم Astralis پایان یافت

img
آذر
۲۶

تیم Astralis موفق شد در دیدار پایانی مسابقات BLAST Pro Lisbon 2018، تیم Navi را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

روز گذشته، فینال مسابقات BLAST Pro Lisbon 2018، آخرین تورنمنت مهم در سطح اول رقابت های بازی CS:GO به پایان رسید که در طی آن، تیم شماره یک جهان یعنی Astralis موفق شد با نتیجه ۲-۱ تیم Navi را شکست دهد و به یکه تازی خود در این عرصه ادامه دهد.

تیم Navi تمام تمرکز خود را برروی مپ ابتدایی این مسابقه یعنی Overpass گذاشته بود. شکست در این بازی به از دست دادن قهرمانی تلقی می شد، چون که آن ها می بایست بازی دوم را در مپ Cache انجام می دادند، مپی که تقریبا برای آن ها ناشناخته بود و امسال خیلی کم در آن بازی کرده بودند.

بلست لیسبون تیم ناوی

دیدار نخست فینال مسابقات BLAST Pro Lisbon در حالی شروع شد که Magisk از تیم Astralis موفق شد با سه کیل دیدنی، پیستول راند را در سمت CT برای تیم خود به ارمغان بیاورد. البته این برتری زیاد دوام نداشت و در فورس بای راند بعد, تیم Navi توانست به کمک تریپل کیل ستاره خود یعنی s1mple، روند بازی را به کل عوض کند.

Navi تا امتیاز ۸-۲ پیش رفت و این به معنای در خطر بودن سرنوشت Astralis در آخرین تورنمنت مهم سال بود. بعد از این راند، دانمارکی ها توانستند دو امتیاز را بدست آورند، اما باز هم Navi و این بار با تریپل کیل electronic، توانست روند امتیاز گیری آن ها را قطع کند. در نهایت نیمه اول این بازی با نتیجه ۱۱-۴ به سود اوکراینی ها به پایان رسید.

در نیمه دوم، این تیم Navi بود که توانست پیستول راند و آنتی اکو بعد از آن را بدست آورد تا بیش از پیش به پیروزی در این دیدار نزدیک شود. با شروع راند خرید کامل دو تیم، Astralis توانست دو راند را کسب کند، اما باز هم این روند توسط دفاع خوب حریف متوقف شد و در آخر هم Navi توانست با نتیجه ۱۶-۷ به برتری دست یابد.

بازی دوم در یکی از ضعیف ترین مپ های تیم Navi یعنی Cache انجام شد. آن ها شروع خوبی در این بازی داشتند و توانستند سه راند ابتدایی را بدست آورند. با شروع راند خرید، Astralis توانست امتیاز گرفتن خود در این دیدار را آغاز کند و سه راند را برنده شود، اما باز هم این روند قطع شد و gla1ve مجبور به درخواست تاکتیکال تایم اوت شد. همین درخواست توقف باعث شد که دانمارکی ها بتوانند تمرکز خود را مجددا بدست آورند و با دفاع قدرتمند خود تمامی راندهای باقیمانده را برنده شوند. در نهایت آن ها با نتیجه ۱۰-۵ نیمه اول را به سود خود تمام کردند.

نیمه دوم باز هم با برتری Navi به جریان افتاد. آن ها توانستند سه راند ابتدایی را برنده شوند و امیدهای خود را برای بازگشت به این دیدار زنده نگه دارند. اما تلاش آن ها بیهوده به نظر می رسید، چون که با از دست دادن راندهای مهم، از لحاظ مالی به مشکل برخورده بودند. در آخر هم کنترل بازی را از دست دادند و با نتیجه ۱۶-۹ شکست خوردند.

بلست لیسبون تیم آسترالیس

اما آخرین بازی در مپ Dust2 با عملکرد خارق العاده و چهار کیل dupreeh از تیم Astralis آغاز شد. آن ها توانستند آنتی اکو بعد را هم بدست آورند که با پاسخ Navi در راند سوم مواجه شد. اوکراینی ها توانستند تا امتیاز ۳-۲ هم پیش بروند که آخرین راندی بود که آن ها موفق به گرفتنش می شدند. بعد از آن تمامی راندهای نیمه اول متعلق به تیم Astralis بود و  آن ها با نتیجه ۱۲-۳ آن را به اتمام رساندند. اوکراینی ها در نیمه دوم هم نتوانستند کار خاصی را انجام دهند و تنها موفق به کسب یک امتیاز شدند. به این ترتیب تیم Astralis این بازی را با نتیجه ۱۶-۴ پیروز شد تا عنوان قهرمانی در مسابقات BLAST Pro Lisbon بازی کانتر استرایک را بدست آورد.

تیم Astralis با کسب این قهرمانی، برنده جایزه نقدی ۱۲۵۰۰۰ دلاری این رقابت ها شد. همچنین Magisk هم توانست به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) این تورنمنت را بدست آورد.

Magisk mvp بلست لیسبون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر