آخرین اخبار

مسابقات DreamHack مارسی با قهرمانی تیم Astralis پایان یافت

img
اردیبهشت
۰۳
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم Astralis با پیروزی در برابر تیم Natus Vincere، عنوان قهرمانی مسابقات DreamHack مارسی در سال ۲۰۱۸ را بدست آورد.

تیم Astralis موفق شد در یک بازی کاملا برتر، تیم Navi را در فینال مسابقات DreamHack مارسی با نتیجه ۲-۰ شکست داده و به مقام قهرمانی این دوره از رقابت های بازی CS:GO دست پیدا کند.

دیدار نهایی بصورت Bo3 و طبق پیک و بن دو تیم، در مپ های Nuke و Inferno انجام شد. تیم Navi بازی را با پوش سریع رَمپ Nuke آغاز کرد اما در نهایت این Astralis یود که توانست پیستول راند اول را برنده شود. در ادامه آن ها توانستند با بازی خوبشان ۵-۰ از حریف خود پیش بیفتند و از لحاظ مالی در وضعیت بسیار خوبی قرار بگیرند. دو بازیکن این تیم یعنی Xyp9x و Magisk در بهترین فرم خود قرار داشتند و به هیچ وجه اجازه خود نمایی به یاران تیم Navi را نمی دادند. در آخر هم توانستند تیمه اول را با نتیجه عالی ۱۳-۲ به پایان ببرند.

Astralis در نیمه دوم هم روند خوب خود را ادامه داد و توانست با سه کیلی که gla1ve گرفت، پیستول راند دوم را هم برنده شود و اختلاف امتیاز خود را با حریف افزایش دهد. بعد از ۳ راند پشت سرهم که راندها بصورت Force buy بین دو تیم تقسیم شد، در نهایت باز هم این تیم Astralis بود که توانست با کلاچ ۱vs3 که Xyp9x کرد، در بازی اول به پیروزی برسد.

بازی دوم با برتری تیم Navi در مپ Inferno آغاز شد. استراتژی آن ها در پیستول راند اول سمت CT، راش سریع ۴ نفره از وسط بود. از آن سمت هم بازیکنان تیم Astralis پوش سریع به سمت B را در برنامه خود داشتند و همین باعث شد که بازیکنان Navi پشت سر آنها در بیایند. در نهایت هم توانستند با بازی خوب electronic و سه کیلی که او گرفت، برنده این راند بشوند.

Navi راند سوم force buy را به حریف خود واگذار کرد اما آن ها خیلی سریع توانستند به بازی برگردند و دو راند بعد را مال خود کنند. در ادامه و هنگامی که تیم Astralis در وضعیت بد مالی قرار داشت، باز هم این device بود که به کمک آن ها آمد و با چهار کیل دیدنی توانست بازی را به سود تیم خود برگرداند. در ادامه این بار نوبت به gla1ve بود که توانست با کلاچ ۱vs3 تیم خود را از آن وضعیت خارج کند.

این شروع بازی درخشان دانمارکی ها بود بطوریکه آن ها توانستند با درهم شکستن دفاع تیم Navi، شش راند متوالی دیگر را هم برنده شوند و بازی را در نیمه اول، با نتیجه ۹-۶ به سود خود به پایان ببرند.

در نیمه دوم این تیم Navi بود که توانست بازی را بهتر آغاز کند. آن ها توانستند با ۱tap های خارق العاده s1mple و با ۴ کیلی که او با اسلحه P250 که گرفت، علاوه بر پیستول راند دوم، دو راند بعدش را نیز برنده شوند بازی را در امتیاز ۹-۰ به تساوی بکشانند.

در ادامه و با شروع راند چهارم، هنگامی که Astralis پول در بانک خود داشت، شرایط بازی بلافاصله تغییر کرد. دانمارکی ها با دفاع مستحکم و بازی تهاجمی خود از سمت سایت B ( کوچه یا بانانا ) اجازه هیچگونه خودنمایی به تیم Navi ندادند و در آخر هم توانستند به کمک ۱vs1 که gla1ve گرفت برنده این بازی و قهرمان مسابقات DreamHack مارسی در سال ۲۰۱۸ بشوند. در پایان این مسابقات، s1mple از تیم Navi توانست عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) را بدست آورد.

مسابقات DreamHack مارسی

جوایز چهار تیم اول را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

۱ Astralis ۱۰۰,۰۰۰ دلار
۲ Natus Vincere ۵۰,۰۰۰ دلار
۳-۴ Gambit – fnatic ۲۲,۰۰۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر