آخرین اخبار

Cleveland Cavaliers به دنبال خرید ستاره‌های سابق Immortals

img
آبان
۱۵
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۵ آبان ۱۳۹۶

شایعات منتشر شده در چند سایت خبری برزیلی حاکی از آن است که تیم بسکتبال معروف Cleveland Cavaliers به دنبال خرید سه بازیکن حاضر در ترکیب ذخیره Immortals یعنی HEN1، LUCAS و FNX است.

تیم Cleveland Cavaliers و به اختصار Cavs یکی از تیم‌های موفق فعال در NBA و کنفرانس شرق است و تقریبا تمامی طرفداران بسکتبال این تیم را به دلیل سابقه فعالیت طولانی و حضور ستارگانی همچون Lebron James در ترکیب آن می‌شناسند. حالا به گزارش سایت خبری cabanadoleitor.com و کلاینت بازی TeamPlay این تیم قصد دارد فعالیت خود را به ورزش‌های الکترونیکی هم گسترش دهد و هدف بزرگی را برای شروع آغاز کرده است. سه بازیکن مورد نظر کلیولند فینالیست‌های آخرین میجور بازی CS:GO بودند و بنا بر قانون اکثریت بازیکنان هر تیمی که این سه بازیکن را در ترکیب خود داشته باشد، می‌تواند بدون شرکت در مسابقات مقدماتی در میجور بعدی بازی کند که امتیاز بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

پیش‌تر گفته شده بود که شرکت Immortals برای فروش این بازیکنان مبلغ بیش از ۱ میلیون دلار تعیین کرده. به نظر می‌رسد که دو بازیکن دیگر این ترکیب kNg و bit خواهند بود اما هنوز اطلاعاتی از مبلغ رد و بدل شده میان این دو شرکت منتشر نشده است.

مدتی است که تیم Cleveland Cavaliers اعلام کرده که می‌خواهد وارد صحنه ورزش‌های الکترونیکی شود و برای شروع به بازی‌های League of Legends و CS GO فکر می‌کند. اگر این شایعات درست باشند، ترکیب تیم CS GO کلیولند کاوالیرز به شرح زیر خواهد بود:

 Bruno “ bit ” Fukuda
 Lincoln “ fnx ” Lau
 Lucas “ Lucas ” Teles
 Henrique “ Hen1 ” Teles
 Vito “ kNg ” Giuseppe

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر