آخرین اخبار

Dendi یار جایگزین تیم Secret در مسابقات Maincast Autumn Brawl خواهد بود

img
مهر
۱۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۸ مهر ۱۳۹۷

Secret اعلام کرد که در مسابقات Maincast Autumn Brawl روسیه، Dendi یار جایگزین این تیم خواهد بود و به جای MidOne بازی خواهد کرد.

روز گذشته Team Secret با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که MidOne قادر به شرکت در مسابقات Maincast Autumn Brawl روسیه نخواهد بود و Dendi یار جایگزین این تیم در این تورنمنت خواهد بود. در عوض، دوست قدیمی این بازیکن افسانه‏‎ای یعنی کاپیتان کلمنت “Puppey” ایوانف، کاملا برای این مسابقات آماده خواهد بود و به تیم ملحق می شود.

در حالی که در هیچ توییتی اعلام نشده بود که چه کسی جایگزین MidOne خواهد بود، به یکباره شایعاتی مبنی بر حضور Dendi در این تیم همه گیر شد تا اینکه دیروز این باشگاه بطور رسمی تایید کرد که Dendi یار جایگزین این تیم در این تورنمنت خواهد بود.

بدون شک طرفداران بازی Dota2 منتظر قرار گرفتن دوباره Puppey و Dendi در قالب یک تیم خواهند بود. آخرین باری که این دو بازیکن کنار هم بازی کردند، مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۴ بود که با تیم Navi در آن شرکت داشتند. Dendi در اوایل تابستان امسال پس از ناکامی در راه یابی به مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸ تصمیم گرفت که راه خود را از تیم Navi جدا کند.

از آنجایی که طرفداران منتظر اعلامیه رسمی Dendi هستند که در مورد تیم آینده خود صحبت کند، به نظر می رسد که حتی نام او حتی به عنوان گزینه ، روی میز تیم های تازه تأسیس هم وجود ندارد. حتی شایعه شده بود که او بازنشسته خواهد شد و دیگر به بازی کردن نخواهد پرداخت که البته این مورد را خود او در توییتر، رد کرد.

این می تواند برای Dendi یک سکوی پرتاب دوباره باشد. در حالیکه ما دقیقا نمیدانیم تیم Secret چه زمانی اولین بازی خود را در این تورنمنت انجام خواهد داد، می دانیم که آن ها در یک چهارم نهایی قرار می گیرند و این مرحله در تاریخ ۱۱ و ۱۲ اکتبر از کانال انگلیسی Maincast Twitch پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر