آخرین اخبار

Dota Plus یا همان Battle Pass جدید منتشر شد؛ بررسی ویژگی های این بروزرسانی

img
اسفند
۲۳
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

در بروزرسانی که برای بازی Dota 2 منتشر شد، Dota Plus یا Battle Pass با شکل و شیوه ای جدید به بازی برگشته است.

روز گذشته یک بروزرسانی نسبتا سنگین برای MOBA مجبوب Dota 2 منتشر شد و بسیاری از هواداران را شوکه کرد، اما با دیدن محتوای آن همه متوجه شدیم که سورپرایز خوبی در انتظار ماست. Dota Plus که شکل جدیدی از همان بتل پس می باشد که با قیمتی ارزان تر در آپدیت جدید قرار داده شده است.

Dota Plus

شما در ازای ۴ دلار در ماه می توانید Dota Plus را به اکانت خود اضافه کنید ولی هنوز مشخص نیست که دقیقا قرار است چه چیزی دریافت کنید و پتانسیل این ایده جدید چیست.

ویژگی هایی که فعلا برای Dota Plus در نظر گرفته شده به شرح زیر است:

۱- پیشرفت هیرو

Dota Plus

 با اکانت های دوتا پلاس هر بار که بازی می کنید عملکرد شما با هیرویتان ضبط شده و هیرو بر اساس آن عملکرد لول می گیرد. پیشرفت و رسیدن به لول های بالا برای هر هیرو به شما جایزه های مختلفی می دهد.

 

۲- چالش های مخصوص هر هیرو

 این ویژگی مشابه بتل پس های قبل است و برای هر هیرو و ویژگی های مختص به آنها یک چالش خاص در نظر می گیرد. این چالش ها در سه درجی سختی مختلف موجود هستند. البته این چالش ها یک نقطه ضعف دارند و آن هم این است که تعادل بازی های معمولی به هم می خورد و برای مثال در یک بازی همه سر برداشتن یک هیرو رقابت می کنند.

 

۳- رلیک های هیروها

 رلیک (یادگار) هیروها بر اساس نقش و قدرت های هیروهای مختلف اعمال خاصی برای آنها تعیین کرده و تعداد موفقیت هر بازیکن در اجرای این اعمال را ثبت می کند.

 

۴- چت ویل مخصوص هر هیرو

 این چت ویل مجموعه ای از اصطلاحات و واکنش های مختلف برای هر هیرو است و با پیشرفت بازیکن و رسیدن به لول های بالا باز می شود.

 

۵- شاردهای پلاس

 لول آپ کردن، بازی کردن و کامل کردن چالش ها در دوتا پلاس به شما یک نرخ به نام Reward Shard می دهد که با استفاده از آن می توانید آیتم های انحصاری دوتا پلاس را خریداری کنید. این اولین بار است که مجموعه ای از آیتم ها به صورت انحصاری در اختیار یک سری از بازیکنان قرار داده می شود.

 

۶- دستیار پلاس

Dota Plus

 دستیار پلاس یک نسخه پیشرفت از نکته های کمکی درون بازی است که به شما در خرید آیتم و انتخاب اسکیل ها و هیروها کمک می کند.

در کنار این ها، اکانت های دوتا پلاس چیزهای دیگری هم دریافت می کنند و با توجه به اینکه دوتا پلاس قرار است به صورت پرداخت ماهانه و مدت دار باشد، قطعا در ماه های آینده چیزهای جدیدی برای دوتا پلاس خواهیم دید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر