آخرین اخبار

E-Frag و پرداخت نکردن جایزه مرحله ی نیم نهاییه جام جهانی به تیم دانمارکی

img
تیر
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ تیر ۱۳۹۶
  • Gameplay
  • Difficulty
  • Effects
  • Graphics

E-Frag توضیحاتی درباره‌ی قضیه عدم پرداخت مبلغ جایزه‌ی جام جهانی سال ۲۰۱۶ توضیحاتی ارائه داد.

شرکت E-Frag که مسئول برگزار مسابقات جام جهانی CS GO بود، امروز در اکانت توییتر خود و در واکنش اعتراضات پیشین بازیکن دانمارکی به نام Casper “cadiaN” Moller توضیحاتی ارائه داد.
در روز سه شنبه cadiaN که با تیم ملی دانمارک تا مرحله‌ی نیمه نهایی بالا آمد گفت که هنوز شرکت E-Frag پولی که قرار بوده به آنها به عنوان جایزه پرداخت شود را نداده در حالی که طبق قوانین تورنومنت موظف بوده که ظرف ۹۰ روز مبلغ جایزه را بپردازد.
حالا E-Frag امروز گفته است علت عدم پرداخت به موقع جایزه این است که اسپانسر اصلی رقابت‌ها که پلتفرم استریمینگ Azubu.tv بود مبلغ جایزه را تعیین کرده و در قراردادها قید شده که Azubu مسئول پرداخت مبلغ جایزه است.
همچنین E-Frag ادعا کرده که شرکت Azubu در طول این مدت به ما گفته که بودجه‌ی کافی برای پرداخت جایزه‌ها را ندارد. این در حالی است که Azubu همین اواخر پلتفرم استریمینگ رقیب خود یعنی Hitbox را در ازای ده‌ها میلیون دلار خریداری کرده است. E-Frag می‌گوید که دلیل اعلام نکردن این موضوع به صورت عمومی، امید آنها به توافق با Azubu بوده است.
«ما در موقعیت بسیار شرم‌آوری قرار گرفته‌ایم و برای شکستن اعتماد شما به ما قلبا پوزش می‌طلبیم، اما مشکل فعلی واقعا از دست ما خارج است. ما قراردادی داشتیم که به صورت قانونی ثبت شده بود و هم اکنون هزاران دلار هزینه می‌کنیم تا آن را اجرا کنیم»
جام جهانی ۲۰۱۶ از ۵ تا ۹ اکتبر در بلگراد صربستان برگزار شد و ترکیه در آن تورنومنت به قهرمانی رسید. تیم اول قرار بوده مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ دلار دریافت کند. مسئله‌ی عدم پرداخت جایزه‌ها در سال ۲۰۱۶ باعث شد در رقابت‌ های جام جهانی سال آینده تعداد بازیکنان بسیار کمتری در آن شرکت کنند.

E-Frag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر