آخرین اخبار

ELEAGUE Premier 2017 : تیم FaZe به مقام قهرمانی رسید

img
مهر
۲۲

تیم FaZe با کسب یک پیروزی قاطع برابر تیم Astralis ، توانست به مقام قهرمانی مسابقات ELEAGUE Premier 2017 برسد.

در فینال مسابقات ELEAGUE Premier 2017 که بصورت Best of 3 برگزار شد، تیم FaZe مپ Cache و تیم Astralis مپ Overpass را برای بازی انتخاب کردند.

مپ اول : Cache

تیم Faze توانست به کمک Quad kill زیبای Håvard “rain” Nygaard با P250 راند اول را مال خود کند اما در ادامه و در راند سوم نوبت به تیم Astralis رسید. device و Kjaerbye هر کدام با یک دابل کیل توانستند eco round را برنده شوند و تیم خود را پیش بیندازند. در ادامه تیم Astralis فقط یک راند را به حریف واگذار کرد و به این ترتیب نیمه ی اول این سری را با نتیجه ی ۱۲-۳ به سود خود به پایان بردند.

در نیمه ی دوم  NiKo توانست با یک Triple kill تیم FaZe را برنده ی دومین پیستول راند کند. در ادامه این تیم FaZe بود که بر خلاف نیمه ی اول، توانست برنده ی دو راند بعدی نیز بشود. با این حال این روند در راند چهارم قطع شد و تیم Astralis توانست به کمک dupreeh در یک Force-buy به اولین امتیاز خود در این نیمه برسد. اما این وضعیت مدت کمی ادامه داشت چون که تیم دانمارکی قادر به ادامه ی موفقیت در T-Side نبود و این بازیکنان تیم FaZe بودند که در راند های بعد با کیل های متنوعی که می گرفتند تیم خود را پیش انداختند و در آخر با یک Comeback بازی اول را با نتیجه ی ۱۶-۱۴ پیروز شدند.

مپ دوم : Overpass

در مپ دوم که انتخاب تیم Astralis بود، یک پیستول راند نزدیک را شاهد بودیم. rain باز هم نقش کلیدی در این راند داشت اما این تیم دانمارکی بود که سرانجام توانست راند اول را برنده شود. در ادامه این NiKo بود که با همراهی بقیه ی بازیکنان با کلت Deagle و CZ توانستتد راند دوم را برنده شوند. در راند سوم بار هم NiKo بود که توانست یک نبرد تک به تک را با HP 1 از Kjaerbye ببرد و تیم خود را به امتیاز ۳ برساند. از این راند به بعد بود که تیم FaZe توانست چند راند پی در پی را مال خود کند و فاصله ی امتیازات خود را افزایش دهد. در آخر، نیمه ی اول این بازی با ننیجه ی ۱۲-۳ به سود تیم FaZe به پایان رسید. در نیمه ی دوم هم این تیم FaZe بود که توانست با بازی فوق العاده ی rain و olofmeister بازی را تحت کنترل خود بگید و در آخر هم با نتیجه ی ۱۶-۷ پیروز این بازی شود. در مجموع این سری با نتیجه  ی ۲-۰ به سود FaZe به پایان رسید.

MVP

Håvard “rain” Nygaard از تیم FaZe با بازی های زیبایی که از خود به نمایش گذاشت، توانست عنوان بهترین بازیکن مسابقات ELEAGUE Premier 2017 را کسب کند.

ELEAGUE Premier 2017

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر