آخرین اخبار

Epicenter 2017 Playoffs : گزارش مرحله حذفی مسابقات

img
آبان
۰۶
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۶ آبان ۱۳۹۶

طی چند روز رقابت حساس در تورنمنت محبوب EPICENTER در سنت پترزبورگ، تیم‌های SK، Astralis، Virtus.pro و G2 به مرحله بعد راه یافتند.

طی ۴ روز گذشته، شاهد مسابقاتی بسیار تماشایی میان برخی از قوی‌ترین تیم‌های جهان بودیم و حالا امروز مرحله Epicenter 2017 Playoffs این مسابقات با بازی بسیار هیجان‌انگیز SK و Astralis شروع خواهد شد.

Epicenter 2017 Playoffs :  SK vs Astralis

تیم SK حتی با ترکیب جدید یعنی boltz و تغییر سبک بازی خود بدون تمرین توانست بدون هیچ چالشی به مرحله حذفی برسد. آنها در بازی اول خود به آسانی از سد لهستانی‌های عبور کردند ولی حتی در مقابل FaZe هم نمایش بسیار خوبی داشتند و موفق شدند آنها را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند. از طرف دیگر، Astralis با اینکه شروع خوبی نداشت و اولین بازی خود را به G2 واگذار کرد، توانست دو بازی بعدی در مقابل Liquid و North را از آن خود کتد و به مرحله بعدی راه پیدا کند.

این بازی تداعی کننده نبرد احتمالا دو اسنایپر اول جهان یعنی device و FalleN در میجور PGL است. نبردی که در آن زمان کاملا به نفع دانمارکی‌ها تمام شد و حتی FalleN هم در یک توییت ارسال شده به device این شکست را پذیرفت. اما حالا SK با روحیه جدید ولی با همان اعتماد به نفس همیشگی خود را برای انتقام آماده کرده و از یک طرف با بازیکنانی بسیار تهاجمی و سریع مثل fer و FalleN و از طرف دیگر با حضور غول‌هایی مثل coldzera آماده مبارزه است. اما Astralis هم تیمی نیست که آماده این چالش نباشد. سبک بازی بسیار حساب شده و کار تیمی بسیار خوب در کنار سطح مهارت بسیار بالای این بازیکنان و حضور بازیکنان قابل اعتمادی مثل Xyp9x در این تیم نوید یک مبارزه بسیار زیبا را می‌دهد. از طرف دیگر، دو تیم مپ پول بسیار مشابهی دارند. هر دوی آنها در مپ Overpass نتایج بسیار خوبی گرفته‌اند و مکررا  مپ‌های Nuke و Cache را حذف می‌کنند.

Epicenter 2017 Playoffs : G2 vs Virtus.pro

مسیر حرکت G2 به مرحله حذفی از SK هم قوی‌‌تر و مصمم‌تر بود. آنها در مپ Cache در مقابل Astralis به چالش کشیده شدند اما تمام مپ‌های دیگر مقابل Astralis و North را با اختلاف زیاد و برتری کامل به انتها رساندند. از طرف دیگر Virtus.pro باز هم در یک سیر رکود بسیار طولانی مدت و بسیار سخت قرار داشتند و پس از شکست‌های عجیب در مقابل تیم‌های بی‌تجربه و سطح پایین کسی شانسی برای آنها قائل نمی‌شد. اما آنها پس از شکست در مقابل SK و پیروزی در یک بازی فرسایش در مقابل Gambit توانستند خود را تا یک قدمی مرحله حذفی برسانند و حتی با وجود شکست با نتیجه ۱۶-۲ در مپ Mirage، به بازی برگشتند و دو مپ بعدی را طی یک نمایش استثنایی از آن خود کردند.

از نظر آماری همه چیز به برد تیم G2 اشاره می‌کند. تمام اعضای این تیم طی این مسابقات بسیار خوب ظاهر شده‌اند و همگی در لیست ۱۰ بازیکن برتر تورنمنت هستند. اما تاریخچه مسابقات کانتر نشان داده که لهستانی‌ها را به هیچ عنوان نمی‌توان کنار گذاشت. حتی با اینکه ستاره اصلی تیم یعنی Snax بازی‌های خوبی در این مسابقات نداشته، آنها باز هم موفق شدند که خود را با بازی بسیار خوب pasha و NEO به این مرحله برسانند.

چیزی که این دیدن این بازی را ضروری می‌کند سبک بازی دو تیم است. هر دو تیم به داشتن سبک بسیار تهاجمی و سریع معروف هستند. Virtus.pro می‌تواند در وتو تلاش کند و بازی را به Nuke بکشاند که یکی از پادشاهان همیشگی آن بوده‌اند. از طرف دیگر، G2 هم می‌تواند با انتخاب مپ Cache، قدرت Virtus.pro را محک بزند.

مسابقات امروز از ساعت ۱:۳۰ با بازی SK – Astralis آغاز شده و در حال پیگیری می باشد. هر دو مسابقه به صورت BO3 بوده ولی فینال به صورت BO5 برگزار خواهد شد.

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر