آخرین اخبار

Faze قهرمان مسابقات ESL One New York 2017 شد

img
شهریور
۲۹
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

تیم Faze توانست با یک پیروزی قاطع و با نتیجه ی ۳ – ۰ تیم Liquid را شکست دهد و مقام قهرمانی مسابقات ESL One New York 2017 را کسب کند.

Faze در فینال این مسابقات که به صورت BO5 برگزار می شد باید بازی اول خود را در مپ Inferno که انتخاب تیم Liquid بود، انجام می داد. karrigan و  NiKo دو بازیکن تیم Faze توانستند در یک ریتیک دیدنی و در تقابل با ۳ بازیکن حریف، پیستول راند را برنده شوند. تیم Liquid بعد از ازدست دادن اکو راند دست به یک خرید ریسکی زد که هیچ نتیجه ای برای این تیم به همراه نداشت.

صرف نظر از کارهایی که انجام دادند، تیم Liquid به سادگی نمی‌توانست راهی برای شکستن دفاع مستحکم اروپایی‌ها پیدا کند. در امتیاز ۱۲-۰ تیم Liquid با باز کردن سایت B به گرفتن ۱ راند نزدیک شد اما NiKo با یک quad-kill مانع از انجام این کار شد. در ادامه تیم Faze کار خود را با قدرت پیش برد و موفق شد نیمه ی اول این سری را با نتیجه ی ۱۵-۰ به سود خود به پایان ببرد. در نیمه ی دوم مپ Inferno، تیم Liquid موفق به گرفتن پیستول راند شد و توانست به اولین امتیاز خود دست یابد. تا راند ۳ بازی تیم Faze در امتیاز ۱۵ ققل شده بود و حنی olofmeister هم نتوانست با Ace زیباش تیم خود را برنده این سری کند چرا که نفر پنجم در آخرین لحظه موفق به خنثی کردن بمب شده بود. بالاخره در راند ۴ نیمه ی دوم، karrigan با گرفتن ۳ کیل توانست پایان این بازی را رقم بزند تا تیم Faze با نتیجه ی ۱۶-۳ برنده ی بازی اول شود.

بازی دوم در مپ Overpass و به انتخاب تیم Faze باید انجام می شد. تیم Liquid در پیستول راند CT با یک تاکتیک تهاجمی و به همراه ۳ نفر از یاران خود، پارک بالا ( upper park ) را راش دادند تا این قسمت از مپ را از جلو بگیرند و در ادامه ی همین راند Jonathan “EliGE” Jablonowski موفق شد با گرفتن ۳ کیل سریع تیم خود را به امتیاز ۱ برساند. تیم Liquid به موفق به گرفتن ۲ راند بعد نیز شد اما تیم Faze در راند ۴ و خرید بازی توانست با یک quad-kill در بمب سایت B توسط Niko به بازی برگردد. آنها توانستند فشار خود را بر حریف حفظ کنند تا جایی که ۴-۳ از تیم Liquid پیش افتادند! پس از آن تیم Liquid به لطف گرفتن ۲ فرگ مهم توسط Peter“stanislaw” Jarguz توانست یک امتیاز دیگر بگیرد اما آنها نتوانستند این روند را ادامه دهند و نیمه اول این سری با نتیجه ی ۱۱-۴ به سود Faze به پایان رسید. در نیمه دوم، باز هم تیم فیز بود که توانست با ۴ کیل سریع در پارک بالا توسط Rain کنترل بازی را در دست بگیرد اما این لیکویید بود که توانست در راند ۳ و خرید بازی را در دستان خود بگیرد و موفق به گرفتن چند راند پیاپی نیز بشوند. آنها فاصله ی کمی حتی برای به تساوی کشاندن بازی در نتیجه ۱۵-۱۵ داشتند! اما تلاش قابل تقدیر آنها نتیجه نداد و این تیم Faze بود که توانست این بازی را با نتیجه ی ۱۶-۱۴ به سود خود تمام کند.

بازی سوم در مپ Mirage و به انتخاب تیم Liquid باید انجام می شد. در نیمه ی اول این تیم فیز بود که به سرعت و با نتیجه ی ۳-۰ از حریف خود پیش افتاد اما تیم لیکویید توانست ۲ راند بعد را به لطف clutch بازیکن خود Russel “Twistzz” Van Dulken مال خود کند. آنها باید برای موفق شدن به نبوغ فردی خود تکیه می کردند تا بلکه بتوانند از سد مستحکم دفاعی فیز عبور کنند. ۲ فرگ کلیدی توسط Twistzz در وضعیت ۲vs2 و ۲vs1  توانست کمی امید را به طرفداران این تیم آمریکایی برگرداند اما آنها با به پایان رسیدن نیمه ی اول فهمیدند که کار بسیار دشواری را برای عوض کردن بازی در پیش دارند! بله باز هم این تیم Faze بود که توانست با نتیجه ی ۱۱-۴ از آنها پیش بیفتد. تیم فیز پیستول راند نیمه ی دوم را هم برنده شد. تیم لیکویید شانس برنده شدن در اکو راند را داشت اما Rain با یک clutch در وضعیت ۱vs3 مانع از انجام این کار نیز شد. آمریکایی ها در راند خرید و بعد از آن نیز موفق به گرفتن راند نشدند و تیم Faze توانست با یک پیروزی قاطع ۳-۰ به مقام قهرمانی این دوره ار مسابقات و جایزه ی ۱۲۵,۰۰۰$ را بدست آورد.

Faze

همچنین  Nikola “NiKo” Kovač ستاره ی تیم Faze توانست عنوان MVP و بهترین بازیکن این مسابقات را بدست آورد.

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر