آخرین اخبار

IEM Katowice 2018 : تیم Fnatic با شکست تیم FaZe, قهرمان این دوره از مسابقات شد

img
اسفند
۱۴
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

تیم fnatic موفق شد در یک فینال تماشایی، تیم FaZe را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و قهرمان مسابقات IEM Katowice 2018 شود و مبلغ ۲۵۰,۰۰۰ دلار را به خانه ببرد.

در فینال مسابقات IEM Katowice 2018 که به صورت Bo5 برگزار شد، تیم fnatic شروع بسیار ضعیفی داشت. آنها مپ اول یعنی Cache که انتخاب FaZe بود را با نتیجه ۱۶-۵ واگذار کردند. اما طولی نکشید که تیم سوئدی معجزه خود را شروع کرد. آنها در مپ بعدی یعنی Inferno موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند و در دومین اورتایم، با نتیجه ۲۲-۲۰ تیم FaZe را شکست دهند.

مپ بعدی کاملا در مشت fnatic بود و آنها توانستند بازی را با نتیجه ۱۶-۷ تمام کنند. در مپ بعد، olofmeister و یارانش به خود آمدند و توانستند با کسب نتیجه ۱۶-۱۱ بازی را به مپ آخر یعنی Train بکشانند. تیم FaZe در مپ آخر شروع بسیار خوبی داشت و توانست به خوبی از حریف پیشی بگیرد. اما تک ستاره تیم fnatic یعنی flusha به کمک تیمش آمد و با یک بازی بسیار تماشایی، کلاچ های متعدد و آزار دادن حریف در همه نقاط مپ به تنهایی بازی را به سود تیم خود تغییر داد. سوئدی ها توانستند در مراحل پایانی بازی از رقیب خود پیشی بگیرد ولی نتوانست در وقت عادی کار را تمام کند و بازی به اورتایم کشیده شد. آنجا بود که fnatic توانست بالاخره حریف خود را شکست دهد و جام مسابقات را بالای سر خود ببرد.

تیم fnatic در مسیر خود به سمت فینال از سد تیم هایی مثل G2، Heroic، Liquid گذشت و یک بازی دیگر هم در برابر FaZe داشت که در آن با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید. از طرف دیگر تیم FaZe هم مسیر بسیار سختی داشت و از سد تیم هایی نظیر Astralis، Cloud9 و North عبور کرد.

IEM Katowice 2018

در آخر نیز flusha به دلیل بازی استثنایی همراه با کلاچ ها و Ace های بی نظیر، توانست عنوان بهترین بازیکن (MVP) دوازدهمین دوره مسابقات IEM در بازی CS:GO را بدست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر