آخرین اخبار

Friberg بازیکن پیشین تیم های Nip و OpTic، رسما با تیم Heroic قرارداد امضاء کرد

img
اردیبهشت
۲۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

آدام ” Friberg ” فریبرگ پس از بازی کردن به مدت دو هفته به عنوان یار جایگزین برای تیم Heroic، در نهایت قرارداد بلندمدت و رسمی را با این باشگاه دانمارکی به امضاء رساند.

اخیرا اعلام شده بود که آدام ” Friberg ” فریبرگ، پس از مدت کوتاهی که برای تیم Heroic بازی می کرده است، بسیار مؤثر بوده و در لیست نهایی این باشگاه جای خواهد داشت. در نهایت هم ساعاتی پیش این کار انجام شد و این بازیکن سوئدی بصورت رسمی با این باشگاه دانمارکی قرارداد بلتد مدتی را به امضاء رساند.

آدام ” Friberg ” فریبرگ در طول دوران حرفه‎ای خود در بازی CS:GO برای تیم های Nip و OpTic Gaming بازی کرده است و عنوان قهرمانی در کارنامه او نیز به چشم می خورد و از این لحاظ بازیکن بزرگی می باشد. او نه تنها جوایز بسیاری را کسب کرده و به عنوان یک بازیکن برای تیم بسیار مؤثر می باشد، بلکه می تواند تجربه خود را به دیگر بازیکنان جوان این تیم که در لیست می باشند، منتقل کند.

Kasper Hvidt مدیر ورزشی RFRSH Entertainment در مورد چگونگی حضور فریبرگ در لیست تیم Heroic گفت:

” بدیهی است که ما در مورد این وضعیت خوشحال هستیم. ما در مورد الزامات و شرایط برای یک بازیکن جدید بسیار نکته‎‏بین بوده‎ایم و آدام یک بازیکن عالی برای تیم چه در بازی و چه در بیرون می باشد. ما یک بازیکن فوق‎العاده با تجربه و حرفه ای داریم که خود را در بالاترین سطح ممکن ثابت کرده است. او آماده است تا خود در شرایط سخت، کارهای غیر ممکن را انجام دهد.

او بعد از اینکه به تیم پیوست، بلافاصله به بالاترین سطح ممکن می رسد. ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که آنها هفته آینده در دالاس برنده شوند و یا حتی اهداف واقع بینانه ای را برای مسابقات انتخاب کنند، اما من انتظار دارم که آنها در هنگام رقابت با تیم های بزرگ، لحظات شگفت انگیزی را ایجاد کنند. “

اولین مسابقات رسمی تیم Heroic با ترکیب جدیدش در مسابقات هفته آینده EPL که در شهر دالاس برگزار می شود، خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر