آخرین اخبار

neaLaN ، به عنوان نفر پنجم تیم Gambit در مسابقات WESG 2017 شرکت می کند

img
آذر
۱۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۱ آذر ۱۳۹۶

به دلیل قوانین حاکم بر مسابقات WESG ، تیم Gambit یک بازیکن جوان و با استعداد با نام neaLaN را جایگزین Dosia که اصالت روسی دارد، کرد.

تیم Gambit هم اعلام کرده که برای مسابقات WESG تصمیم دارد یک بازیکن جوان و با استعداد  Sanzhar ” neaLaN “ Ishkakov را وارد میدان کند. این تیم در مسابقات مقدماتی منطقه آسیای مرکزی که از چهارم دسامبر آغاز می‌شود، شرکت خواهد کرد. این تیم برای شرکت در مسابقات انتخابی ناحیه APAC و نهایتا شرکت در مرحله نهایی WESG به پیروزی در این مسابقات نیاز دارد.

تیم Gambit روز گذشته طی یک رقابت بسیار حساس با رقیبان هم‌منطقه و نزدیک به خود یعنی Na`Vi ، پس از گذشت ۵۹ راند پیروز از میدان بیرون آمد، اعلام کردندکه یار پنجم خود را از کشور قزاقستان انتخاب کرده‌اند.

قوانین مسابقات WESG حکم می‌کند که تمام اعضای تیم‌ها باید از یک ملیت باشند، به همین دلیل تیم‌هایی مثل Virtus.pro یا Fnatic مشکلی برای شرکت در مسابقات ندارند ولی تیم‌های بین‌المللی مثل FaZe قادر نیستند در این مسابقات شرکت کنند و از طرف دیگر برخی تیم‌ها که از دو یا سه کشور مختلف بازیکن دارند می‌توانند با آوردن یک بازیکن موقت، ترکیب خود را یک‌دست کنند.

تیم Gambit نیز در چنین شرایطی قرار دارد. بازیکن قدیمی و باتجربه این تیم یعنی Dosia اصالت روسی دارد و به همین دلیل قادر نخواهد بود در کنار هم‌تیمی‌های خود در مسابقات WESG حاضر شود و باید در کنار دیگر بازیکنان روسی شرکت کند. تیم روسیه توانسته با ترکیب متشکل از Dosia ، WorldEdit ، seized ، flamie و electronic نتایج خوبی بگیرد.

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر