آخرین اخبار

ImAPet به عنوان مربی تمام وقت به باشگاه NRG Esports پیوست

img
خرداد
۰۲
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

باشگاه NRG Esports اعلام کرد که چت ” ImAPet ” سینگ به عنوان سرمربی جدید تیم CS:GO خود، انتخاب شده است.

چت ” ImAPet ” سینگ مربی سابق تیم های کانتر استرایک Counter Logic Gaming و OpTic Gaming، بطور رسمی قراردادی را تحت عنوان مربی تمام وقت با باشگاه آمریکایی NRG Esports به امضاء رساند.

با کمک ImAPet بیست و یک ساله، حتما شرایط سایر بازیکنان از حالتی که در حال حاضر وجود دارد، بهتر خواهد شد و این تیم آینده دار می تواند جایگاه خود را در میان سایر تیم های آمریکای شمالی بهبود ببخشند.

سینگ کار خود را از تیم CLG شروع کرد و پس از گذراندن دوران نسبتا موفق، برای بدست آوردن تجربه ها و چالش های بیشتر، راهی تیم OpTic شد و با این باشگاه قرارداد امضاء کرد.

شرایطی که این مربی جوان در طول مدت حضور خود در تیم OpTic تجربه کرد ناهموار بود تا جایی که او با انتشار جمله ای عنوان کرد که “محیط اطراف من مرده است”. در آخر نیز این باشگاه تصمیم گرفت که با یک لیست کاملا اروپایی قرارداد همکاری امضاء کند. به نظر می رسد که او پس از یک دوره ناموفق در مربی گری، آماده است تا دوباره وارد صحنه شده و در این زمینه به تیم جدیدش کمک کتد.

مربی جدید NRG فقط یک هفته زمان برای تست استراتژی ها و تمرین با تیم خود را دارد و بعد از آن باید برای شرکت در فصل پنجم مسابقات StarSeries i-League به کیف سفر کنند. تیم NRG اولین بازی خود را پنج روز دیگر در برابر Team Liquid در این تورنمنت برگزار خواهد کرد و باید دید که آیا این تیم می تواند با سرمایه گذاری هایی که در گذشته توسط یک سری از سلبریتی ها بر روی آن ها انجام شده، در عرصه بین المللی به موفقیت دست پیدا کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر