آخرین اخبار

رکورد بیشترین کیل گرفته شده در بازی کانتر استرایک توسط k0nfig شکسته شد

img
فروردین
۰۷
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۷ فروردین ۱۳۹۷

k0nfig ستاره دانمارکی تیم OpTic موفق شد در مصاف با تیم Renegades، رکورد بیشترین کیل گرفته شده در بازی کانتر استرایک را بشکند.

به گزارش سایت HLTV، شب گذشته کریستین “k0nfig” وینه که موفق شد رکورد بیشترین کیل گرفته شده در بازی کانتر استرایک را در مسابقات انتخابی آنلاین DreamHack مارسی بشکند.

در فینال مسابقات انتخابی آمریکای شمالی، ستاره دانمارکی در مصاف با تیم Renegades و در مپ Overpass، توانست در مجموع، به رکورد ۴۷-۲۱ death/kill و میانگین ۱۶۴٫۲ دمیج در هر راند دست پیدا کند. متأسفانه تیم OpTic در ادامه مپ سوم (Inferno) را با نتیجه ۱۶-۸ به حریف خود واگذار کرد و از راهیابی به دور بعد بازماند.

رکورد بیشترین کیل

k0nfig موفق شد به تنهایی در نیمه اول مپ Overpass نیمی از کیل‌های خود را بگیرد و به ریتینگ فوق العاده ۳۲-۸ برسد. در سمت CT-side او توانست در بیشتر اوقات قسمت میدل نقشه که شامل حمام و چشمه می شود را تحت کنترل خود بگیرد و در نهایت هم تیم خود را برنده بازی دوم کند.

او توانست با اسلحه های مختلف آمار خیره کننده ای از خود به جای بگذارد که می توانید در زیر آن را مشاهده کنید:

اسلحه M4A4 : بیست کیل

اسلحه AK-47 : یازده کیل

اسلحه AWP : چهار کیل

اسلحه MP9 : سه کیل

کلت P2000 : سه کیل

کلت CZ-75 : دو کیل

کلت P250 : دو کیل

اسلحه FAMAS : یک کیل

کلت Desert Eagle : یک کیل

چندی پیش بود که k0nfig به دلیل بازی های ضعیف، از تیم North کنار گذاشته شد و بعد از مدتی به تیم OpTic پیوست. درست است که او و تیمش با شکست مقابل تیم Renegades، از صعود به مرحله اصلی DreamHack مارسی بازمانده اما با عملکردی که دیشب از خود نشان داد، می توان به بازگشت او به دوران اوجش امیدوار بود و این خبر بسیار خوبی برای OpTic نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر