آخرین اخبار

LGD ترکیب جدید خود را معرفی کرد; بازگشت Victoria به فهرست اصلی

img
آبان
۱۱
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۱ آبان ۱۳۹۶

تیم LGD Gaming با ترکیب کامل خود در مسابقات مینور Perfect World که در تاریخ ۱۹ نوامبر در شهر شانگهای چین برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

 

LGD چند روز قبل از اینکه تورنمنت PGL Open Bucharest رومانی شروع شود با وضعیت نگران کننده ای مواجه شد که متأسفانه یکی از بازیکنان این تیم به نام چن “Victoria” گوان هونگ دچار بیماری پانکراتیت گردید.

در آن زمان مربی فعال تیم LGD یعنی Yao “QQQ” Yi تمام سعی خود را برای پیدا کردن جایگزین و مدیریت اوضاع انجام داد. بسیاری از هوادران این تیم نگران بودند که ممکن است این تغییرات ناگهانی برروی نتایج تیم تأثیر منفی بگذارد اما برخلاف تصور همگان، این تیم یک نمایش چشمگیر داشت و با پیروزی هایی که بدست آورد توانست به عنوان تیم اول نیز صعود کند. آنها حتی در نیمه نهایی موفق شدند تیم مطرح EG را با نتیجه ی ۲-۰ شکست دهند و به فینل راه پیدا کنند اما در فینال مغلوب تیم قدرتمند Mineski شدند و به مقام دوم آن مسابقات رسیدند.

در حال حاضر، با توجه به بیانیه سازمان weibo، ویکتوریا بهبود پیدا کرده و آماده ی بازگشت است تا تیم خود را در مسابقات مینور Perfect World که سه هفته دیگر شروع می شود، کمک کند.

منبع: سایت Gosugamers

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر