آخرین اخبار

مسابقات cs summit 2 بازی CS:GO، با قهرمانی تیم Liquid پایان یافت

img
بهمن
۲۳

تیم Liquid موفق شد در فینال مسابقات cs summit 2 ، تیم Cloud9 را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره ار مسابقات را بدست آورد.

اولین سری این بازی ها سال گذشته در آمریکا برگزار شد و امسال هم مسابقات cs summit 2 به همین منوال در لس آنجلس انجام شد. تیم Liquid در آغاز شروع چندان جالبی نداشت ولی توانست از براکت بازنده و با ارائه نمایشی تماشایی با کسب پیروزی های پی در پی خود را به نیمه نهایی برساند. قرار بود بازی دوم مرحله نیمه نهایی ( یعنی بازی بین دو تیم SK و Liquid ) و بازی فینال در یک روز برگزار شوند بنابراین از همان اول مشخص بود که تیم برنده، روز طولانی و سختی را در پیش رو خواهد داشت.

تیم Liquid در مپ اول مرحله نیمه نهایی در مقابل SK شروع بسیار خوبی داشت. آنها نیمه اول مپ Cobblestone را با نتیجه ۱۳-۲ به سود خود تمام کردند اما در نیمه دوم موفق نشدند کار را تمام کنند و بازی به وقت اضافه کشیده شد. اما تیم آمریکایی در اینجا به خود آمد و توانست با تلاش بسیار مپ اول را از آن خود کند.

مپ دوم این بازی Train بود و Liquid با پیروزی در این مپ قدرت خود را نشان داد و عملکرد ضعیف SK در چند مسابقه اخیر را اثبات کرد. یکی از نکات اصلی بازی نبرد میان اسنایپرهای دو تیم یعنی FalleN و nitr0 بود که اسنایپر آمریکایی توانست با ۲۴ کیل یعنی دو برابر مقدار کیل های FalleN تیم خود را به پیروزی نزدیک تر کند. به این ترتیب تیم Liquid با نتیجه کلی ۲-۰ تیم SK را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.

پس از وقفه ای کوتاه تیم Liquid در برابر رقیب قدیمی و نام آشنای خود یعنی تیم آمریکایی Cloud9 قرار گرفت. قرار گرفتن در برابر قهرمان میجور و خستگی ناشی از یک بازی سخت در برابر تیم SK باعث شده بود که همه فکر کنیم Cloud9 این بازی را به آسانی خواهد برد؛ اما نتیجه چیز دیگری بود.

آنها در یک سری بازی ۵ مپی توانستند tarik و یاران او را با نتیجه ۳-۲ مغلوب کنند و شگفتی ساز این دوره از مسابقات شوند. پیشروی تیم Liquid از براکت بازنده ها فقط می تواند نشاندهنده پتانسیل و قدرت این تیم باشد.

پیروزی تیم Liquid بر تیم هایی نظیر Torqued، SK، Heroic و نهایتا C9 هشداری جدی برای تیم های شرکت کننده در مرحله نهایی مسابقات StarLadder League خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر