آخرین اخبار

LuL4 اعلام کرد که از تیم تازه تأسیس Virtue Gaming جدا شده است

img
فروردین
۰۵
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۵ فروردین ۱۳۹۷

ویلیان ” LuL4 ” الیاس طی پستی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که از تیم تازه تأسیس Virtue Gaming جدا شده است.

ویلیان ” LuL4 ” الیاس بازیکن ۲۴ ساله و سابق تیم کانتر استرایک Virtue Gaming در مورد جدایی خود توضیحاتی را ارائه داد. این بازیکن برزیلی گفت که بدلیل داشتن مشکل اینترنتی packet loss بالا که تقریبا در تمام مسابقات آنلاین این تیم با آن روبرو بوده مجبور به ترک این تیم شده است. بعد از آنکه ویتو “kNgV-” جوزپه این تیم را در ماه فوریه تأسیس کرد، این اولین تغییر در این باشگاه  می باشد.

این اخبار بعد از شکست و حذف تیم Virtue Gaming در مرحله یک چهارم نهایی لیگ حرفه ای Alienware منتشر شد. در همین راستا ویلیان ” LuL4 ” الیاس گفت: “متأسفانه من نمی توانستم بدون هیچگونه packet loss بازی کنم. بازی در این شرایط واقعا برایم سخت بود و باعث شد که انگیزه ام را از دست بدهم. آن ها برای مدت طولانی من را همراهی کردند. موفق باشید، بچه ها!”

در همین رابطه، ساعاتی پیش تیم Virtue Gaming اعلام کرد که کایکه “caike” کاستا بازیکن سابق تیم TeamOne، به این تیم پیوسته است. این بازیکن ۲۳ ساله با تیم برزیلی TeamOne به مقام چهارمی مرحله نهایی مسابقات WESG چین رسیده بود.

LuL4

در حال حاضر این تیم برزیلی مسابقات از قبیل ESL LA League را پیشروی خود دارد و در صورت موفقیت می تواند به مرحله نهایی فصل هفتم لیک حرفه ای ESL راه پیدا کند. همچنین یاران ویتو  جوزپه برای مسابقات ESL Brasil Premier League S5 که دارای جایزه ای بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار می باشد نیز اننخاب شدند و باید دید که آیا می توانند در این راه موفق شوند یا خیر.

با تمام تغییرات صورت گرفته، فهرست کامل این تیم به شرح زیر می باشد:

۱- ویتو “kNgV-” جوزپه

۲- لوکاس “destiny” بولو

۳- دِنِر “KHTEX” بارچ فیلد

۴- ریکاردو “s1” شینجی

۵- کایکه “caike” کاستا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر