آخرین اخبار

DreamHack Winter 2017 : تیم Na`Vi با شکست mousesports قهرمان مسابقات شد

img
آذر
۱۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۴ آذر ۱۳۹۶

تیم Na`Vi پس از مدت ها ناکامی، توانست با درخشش دو بازیکن خود s1mple و flamie ، تیم mousesports را شکست داده و عنوان قهرمانی مسابقات DreamHack Winter 2017 را بدست آورد.

می‌توان گفت دو تیم مسیر تقریبا همواری را تا فینال مسابقات DreamHack Winter 2017 طی کردند. تیم Na`Vi در یکی از طولانی‌ترین بازی‌های چند ماه اخیر در مرحله اول با نتیجه ۳۱-۲۸ مغلوب Gambit شد و در برابر Heroic هم در مرحله حذفی یک مپ واگذار کرد. اما در باقی مسابقات به خوبی ظاهر شد و از طرف دیگر هم تیم mousesports با اقتدار به فینال رسیدو تنها باخت آنها در مقابل EnVyUs بود. به نظر می‌رسید که قهرمان سابق میجور یعنی Gambit بتواند در مقابل آنها ایستادگی کند اما این تیم با درخشش تک‌نفره ropz به شکل سختی از مسابقات حذف شد.

مپ اول بازی Cobblestone بود. Na`Vi از همان آغاز، کنترل بازی را در دست گرفت و توانست ۶ راند اول را نصیب خود کند. mousesports از آنجا به بعد هم چندان نتوانست کاری از پیش ببرد و هر بار که راند می‌گرفتند، روسی‌زبانان سریعا به بازی برمی‌‍گشتند و نتیجه این قضیه وضعیت مالی فضاحت‌بار mousesports در طول بازی بود. Na`Vi در نیمه دوم هم برتری خود را حفظ کرد و با بردن راند پیستول فاصله خود را از تیم میکس اروپایی بیشتر کرد. در نهایت mousesports نتوانست بیشتر از ۴ راند بگیرد و مپ اول با یک تریپل کیل عالی از اسنایپر جدید تیم یعنی flamie به پایان رسید.

وضعیت mousesports در مپ دوم یعنی Inferno بهتر بود. بازی در آغاز بسیار برابر پیش رفت اما در نهایت یک کلاچ تک به سه از Styko تیمش را روی غلتک انداخت و بازی را تا ۹ – ۳ به سود mousesports پیش برد. اما در نهایت s1mple باز هم به کمک تیشم شتافت و Na`Vi توانست اختلاف را در نیمه اول به سه راند کاهش دهد. در نیمه دوم شرایط کاملا تغییر کرد و باز نبض بازی کاملا در اختیار زرد پوشان قرار گرفت. Na`Vi باز هم شش راند پشت سر هم از آن خود کرد. ropz با یک کواد کیل دیدنی سعی کرد تیم خود را بیدار کند اما Na`Vi به آنها فرصت نداد و مپ دوم را هم با نتیجه ۱۶-۱۱ از آن خود کرد تا در یک سری تقریبا قانع‌کننده به قهرمان DreamHack Winter 2017 تبدیل شود.

با اینکه جایزه این تورنمنت به اندازه برخی دیگر از تورنمنت‌های معتبر نیست و Na`Vi فقط ۵۰,۰۰۰ دلار جایزه دریافت کرد، یکی از نکات عجیب مسابقات DreamHack Winter 2017 این است که تمامی قهرمانان این تورنمنت در میجورهای بعد از آن به قهرمانی رسیده‌اند. شاید این صحبت کمی خیالبافانه باشد، اما Na`Vi با ترکیب جدید خود بازی‌های بسیار خوبی به نمایش گذاشته و بعید نیست در آینده نزدیک دوباره به یکی از مدعیان اصلی میجور تبدیل شود. باید دید که آیا Zeus می‌تواند بعد از قهرمانی با Gambit این تیم و چهار نفر دیگر را به قهرمانی هدایت کند یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر