آخرین اخبار

Pajkatt بازیکن سابق تیم OpTic Gaming، جایگزین آناتان “Ana” فام در تیم OG شد

img
آذر
۱۱
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۱ آذر ۱۳۹۷

با کناره گیری آناتان ” Ana ” فام  از سطح اول رقابت های بازی Dota2، تیم OG پرس ” Pajkatt ” السون را جایگزین او در نقش Carry کرد.

پس از آنکه  آناتان ” Ana ” فام تنها چند ماه بعد از قهرمانی در رویداد اینترنشنال ۲۰۱۸ اعلام کرد که دیگر در فهرست فعال تیم OG حضور ندارد و از سطح اول رقابت های Dota2 کناره گیری کرده است، تیم OG هم اعلام کرد که Pajkatt بازیکن سابق تیم OpTic Gaming را جایگزین او در ترکیب خود کرده است.

البته OG مدتی قبل و به سبک خاص خود طرفداران خود را در جریان اضافه کردن بازیکن جدید خود قرار داده بود و بعضی از آن ها هم توانسته بودند قبل از اعلام رسمی خبر آن، نام بازیکن جدید را حدس بزنند. تیم OG دارای سابقه طولانی در آوردن بازیکنان جوان و کم تجربه را مانند Miracle-, Ana و Topson را داشته است. با این حال، این بار آن ها Pajkatt را که یک بازیکن با تجربه تر است و قبلا در تیم های LGD.Int و Na’vi و اخیرا در OpTic بازی می کرده است را به ترکیب خود اضافه کرده اند. او در سال ۲۰۱۵ تجربه حضور در تیم Alliance را داشته و با آفلینر حال و حاضر OG یعنی Ceb، هم تیمی بوده است که در نهایت نتوانستند در مسابقات انتخابی TI آن سال موفق باشند و از صعود به مرحله اصلی باز ماندند.

فهرست جدید تیم OG به شرح زیر می باشد:

Pers ‘Pajkatt’ Olsson Lille

Topias ‘Topson’ Taavitsainen

 Sebastien ‘Ceb’ Debs

Jesse ‘Jerax’ Vainikka

Johan ‘n0tail’ Sundstein

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر