آخرین اخبار

Sk عنوان قهرمانی مسابقات EPICENTER 2017 را کسب کرد

img
آبان
۰۸

تیم Sk Gaming موفق شد در یک فینال طاقت فرسا تیم Virtus را با نتیجه ی ۳-۲ شکست دهد و به مقام قهرمانی مسابقات EPICENTER 2017 دست یابد.

دو تیم Sk و Virtus موفق شدند با پیروزی هایی که برابر حریفان خود بدست آوردند، به فینال مسابقات EPICENTER 2017 راه پیدا کنند. بازی پایانی بصورت Bo5 و دقیقا در ۵ مپ برگزار شد.!

بازی اول – Mirage

بازی اول به انتخاب تیم Sk در مپ Mirage در حالی برگزار شد که آنها حتی موفق نشدند یک نفر از بازیکنان حریف را در پیستول راند بکشند.! Virtus علاوه بر برنده شدن دو راند اکو ، اولین راند خرید کامل بازی ( راند ۴ ) را هم برنده شد. تیم برزیلی در نهایت موفق شد روند امتیازگیری حریف را قطع و جلوی بازی تهاجمی Virtus را بگیرد و راند ششم را مال خود کند. آنها موفق به کسب سه راند دیگر هم شدند اما در ادامه تیم VP روندشان را متوقف کرد و توانست بازی را در با نتیجه ی ۱۶-۱۰ برنده شوند.

بازی دوم – Inferno

برخلاف بازی اول، این Sk Gaming بود که پیستول راند را برد اما در اکو راند این VP بود که به کمک Neo بازی را به تساوی کشاند و دو راند بعد را نیز برد.

در نیمه ی اول راندهای اسلحه خیلی سریع بازی می شد و هیچکدام از دو تیم نتوانستند اختلاف را به بیش از سه راند افزایش دهند. بعد از امتیاز ۹-۶ این Ricardo boltz Prass بود که با ۴ کیلی که در پیستول راند گرفت به کمک تیم خود آمد. با این شروع فوق العاده Sk توانست بر بازی مسلط بشود و شش راند بعد را نیز مال خود کند و با نتیجه ی ۱۶-۶ مپ دوم را برنده شود.

Sk

بازی سوم – Train

Virtus مپ سوم را با قدرت شروع کرد و خیلی سریع فاصله ی امتیازات خود را با حریف افزایش داد. بالاخره در راند هفتم، برزیلی ها توانستند در یک جدال ۲vs2 اولین امتیاز خود را بدست آورند. اما این روند خیلی ادامه نداشت و باز هم Virtus توانست بر بازی مسلط شود و نیمه ی اول را با نتیجه ی عالی  ۱۲-۳ به پایان ببرد. در نیمه ی دوم شاهد یک کامبک فوق العاده از تیم برزیلی بودیم و آنها موفق شدند بازی را ۱۵-۱۵ مساوی کنند و بازی را به Overtime بکشانند.

در Overtime برزیلی ها با بازی عالی coldzera و boltz توانستند دو راند از حریف خود پیش بیفتند و در آخر هم به کمک Clutch دو به تکی که FalleN داشت با امتیاز ۴-۱ برنده ی مپ سوم شوند.

بازی چهارم – Cache

بازی چهارم با برتری قاطع VP شروع شد، طوریکه آنها موفق شدند در Ct side  پنج راند پیش بیفتند. اما برزیلی ها در راند ششم به خود آمدند و توانستند علاوه بر جبران امتیازات ازدست رفته، از حریف نیز پیش بیفتند و نیمه اول را با نتیجه ی ۹-۶ به سود خود به پایان ببرند. همانند نیمه ی اول، VP توانست بازی را با قدرت آغاز کند اما این بار اشتباه قبلی را تکرار نکرد و توانست بازی را به خوبی کنترل کند و از ده راند اول، ۹ راند را برنده شود. در ادامه دیگر خبری از کامبک برزیلی ها نبود و آنها بازی را نتیجه ی ۱۶-۱۲ واگذار کردند.

Sk

بازی پنجم – Cobblestone

بازی پنجم با پیروزی برزیلی ها در پیستول راند و دو راند بعد از آن شروع شد. در ادامه VP توانست به کمک تاکتیک Double AWP بازی را از راه دور کنترل کرده و هفت راند را پشت سرهم برنده شوند. برزیلی ها که خود را در معرض خطر می دیدند، توانستند روند امتیازگیری حریف را قطع کنند اما خیلی زود Neo با چهار کیلی که گرفت VP را به شرایط گذشته برگرداند.

Sk

برزیلی ها با پول کمی که برای خرید داشتند و با کمک triple کیلی که fer توانست بگیرد، توانستند چند راند را بگیرند و در ادامه تیم لهستانی پولی برای خرید کامل نداشت و این راه را برای FalleN هموار کرد که بازی را در نیمه ی اول ۸-۷ کنند و به ادامه ی مسابقه امیدوار شوند. در نیمه ی دوم VP توانست با ۴ کیلی که Neo در راند اول گرفت، پیستول راند را مال خود کند. برزیلی ها اکو راند را نیز از دست دادند اما در ادامه و با پولی که بدست آوردند توانستند دو راند خرید کامل را مال خود کنند. VP توانست سه راند بعد را برنده شود و با نتیجه ی ۱۴-۹ از حریف خود پیش بیفتد. درست در لحظاتی که به نظر می آمد بازی تمام شده است باز هم این برزیلی ها بودند که توانستند با یک کامبک دیگر بازی را به وقت اضافه بکشانند. همانند دو بازی پیش، باز هم این برزیلی ها بودند که توانستند در Overtime پیروز میدان شوند و بدین ترتیب و در مجموع با نتیجه ی ۳-۲ تیم VP را مغلوب کنند.

در آخر هم Marcelo “coldzera” David عنوان MVP بهترین بازیکن این دوره از مسابقات را بدست آورد.

Sk

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر