آخرین اخبار

SK Gaming قهرمان فصل سوم رقابت‌های ECS شد

img
تیر
۰۶
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۶ تیر ۱۳۹۶

SK Gaming پس از یک دوره ضعیف نسبتا طولانی قهرمان مسابقات ECS شد تا دوباره به اوج بازگردد.

فینال فصل سوم رقابت‌های ECS میان دو تیم قدرتمند FaZe و SK برگزار شد. هر دو تیم در طی چند ماه اخیر تغییرات زیادی کرده و در این سری مسابقات بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

بازی فینال با مپ انتخاب SK Gaming در مپ de_mirage شروع شد اما نتیجه بازی نشانگر برعکس آن بود و تیم FaZe موفق شد بازی را تا نتیجه ۱۰ – ۲ پیش ببرد که شروع آن را مدیون تریپل کیل استثنایی NiKo بود. در نهایت SK Gaming موفق شد ۳ راند آخر نیمه اول را از آن خود کند و نیمه اول را با نتیجه ۱۰-۵ به پایان برساند. در نیمه دوم SK به لطف بازی استثنایی fer توانست راند اول را بگیرد و به همین منوال تا نتیجه ۱۱-۱۱ نیز پیش رفت. به نظر می‌رسید که FaZe جوابی در مقابل بازی تروریستی SK داشته باشد تا اینکه kioShima و rain یک راند را از آن FaZe کرده و پس از آن SK نتوانست دوباره به بازی برگردد و مپ اول با نتیجه ۱۶-۱۱ پایان یافت.

مپ دوم یعنی Inferno نیز در آغاز در اختیار FaZe بود. آنها موفق شدند با یک پیستول راند استثنایی راند اول را گرفته و دو راند بعدی را نیز ببرند و پس از باخت در اولین راند خرید کامل SK، سه راند دیگر را نیز ببرند. اما پس از آن SK به خود آمد و با بازی درخشان fer نه راند بعدی را برنده شد و نیمه اول با نتیجه ۹ بر ۶ پایان یافت. FalleN در پیستول راند نیمه دوم هر ۵ نفر را کشت اما نتوانست خنثی کننده بمب را بکشد و بنابراین SK هر دو راند پیستول در Inferno را نیز باخت. اما این بار در راند فورس بای موفق شد FaZe را شکست دهد و تا ۱۲-۷ پیش برود. FaZe موفق می شود ۵ راند بگیرد اما SK باز هم با یک فورس بای استثنایی دیگر بازی را ۱۴-۱۲ می کند در شرایطی که FaZe پول کافی برای خرید نداشت. به نظر می رسید که SK قرار است در زمان عادی برنده مپ شود اما FaZe موفق به کسب راند اکو می شود و تا راند ۱۵ پیش می رود اما امتیاز قهرمانی رقابت را در موقعیت کاملا مناسب ۴ به ۲ از دست می‌دهد و بازی به وقت اضافه کشیده می‌شود که در آن SK با یک بازی CT استثنایی و منظم مپ را از FaZe می‌قاپد.

مپ پایانی مسابقات Train بود و بر کسی پوشیده نیست که SK یکی از مطرح‌ترین تیم‌ها در این مپ است و این بار نیز این را به همه ثابت کرد و ۱۱ راند اول را در تیم CT برنده شد. در زمانی که همه چیز برای FaZe تمام شده به نظر می‌رسید، karrigan تقاضای توقف تکنیکی کرد و FaZe توانست پس از یک فورس بای موفق، ۲ راند از ۴ راند باقی را از آن خود کند. پس از آن FaZe در یک نمایش دیوانه‌وار و بازی CT استثنایی ۱۳ راند کسب کرد و بازی را به وقت اضافه کشاند. همه نفس‌ها در سینه حبس شده بود و نیمه اول وقت اضافه FaZe دو راند گرفت اما SK با یک بازگشت خیره کننده هر ۳ راند را گرفت و قهرمان این سری از رقابت‌ها شد.

 

SK Gaming

 

جایزه قهرمان این دوره از رقابت‌های ECS مبلغ ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌باشد و تیم FaZe نیز برنده ۱۲۰,۰۰۰ دلار شد.

SK از زمانی که fnx را از تیم حذف کرد و جای او را به felps داد نتایج ضعیفی نسبت به گذشته داشته اما در حال حاضر نزدیک به ۱ ماه است که به دوران اوج بازگشته و چندی پیش قهرمانی رقابت‌های DreamHack Summer را نیز کسب کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر