آخرین اخبار

ESL Pro League Season 6 : قهرمانی تیم Sk Gaming; تیم FaZe باز هم ناکام ماند

img
آذر
۲۰

تیم SK توانست بار دیگر بر نزدیک ترین حریف حال حاضر خود یعنی تیم FaZe در فینال ESL Pro League Season 6 غلبه کند و جام را بالای سر خود ببرد.

تیم SK در مسیر خود به سمت فینال ESL Pro League Season 6 خیلی سختی نکشید و فقط در برابر تیم Optic به دردسر افتاد و تا راند ۳۰ام نتوانست کار را تمام کند، اما غیر از بازی در مقابل تیم میکس اروپایی در هیچکدام از بازی‌های قبل از فینال بیشتر از ۱۰ راند نباختند و در نیمه‌نهایی هم تیم Misfits را در هم کوبیدند. از طرف دیگر FaZe شروع سختی داشت و پس از باخت در برابر fnatic در Overtime توانست به سختی از سد Liquid عبور کند و در مرحله نیمه نهایی در یک سری Bo3 از تیم fnatic انتقام بگیرد.

دیدار پایانی مسابقات ESL Pro League Season 6 بصورت Bo5 برگزار شد. گزارش کوتاهی را در زیر از این بازی جذاب آماده کرده ایم. پس با گیم ایترز همراه باشید:

گیم اول فینال ESL Pro League Season 6 در مپ Inferno آغاز شد و FaZe بازی را به شکل خیلی خوبی شروع کرد. آنها توانستند بازی را تا ۶-۱ و با یک کلاچ عالی از GuardiaN در راند پیستول پیش ببرند و تنها کسی که در برابر تهاجم آنها به خوبی دفاع می‌کرد TACO بود. در نهایت SK مثل همیشه به خود آمد و توانست با پیروزی ۵ راند متوالی بازی را ۶-۶ مساوی کند. در نهایت FaZe توانست نیمه اول را به سود خود تمام کند و با گرفتن راند پیستول نیمه دوم هم به فاصله خود از برزیلی‌ها اضافه کرد. وضعیت پولی SK اصلا خوب نبود اما آنها توانستند به لطف مهارت بسیار بالای خود و با خرید های محدود، خود را به بازی برگردانند و تا ۱۰ راند بگیرند. از آنجا به بعد دو تیم وارد فورس بای‌های بسیار  ریسکی شدند و پا به پای هم پیش رفتند. اما در نهایت بازی بسیار عالی olof با AWP و تریپل کیل GuardiaN با CZ باعث شد که تیم FaZe بتواند گیم اول را با نتیجه ۱۶-۱۳ به سود خود تمام کند.

اما از گیم بعد که در مپ Overpass بود FaZe دیگر روی پیروزی را ندید. آنها باز هم به لطف یک تریپل کیل سریع و استثنایی از Olof در آندرپس راند پیستول را از آن خود کردند. فورس بای آنی SK بعد از آن بازی را به تساوی کشاند و دو راند دیگر هم به سمت SK فرستاد، اما karrigan در ادامه و با یک کلاچ تک به سه دیدنی توانست باز هم تیم خود را جلو ببرد. از آنجا به بعد بهازی به همان صورت در راندهای بسیار نزدیک و معمولا موقعیت‌های تک به تک ادامه یافت و دو تیم راندها را میان خود تقسیم کردند. اما در نهایت بازی خوب FaZe و کلاچ تک به دو و استثنایی rain باعث شد آنها باز هم در نیمه اول از برزیلی‌ها پیشی بگیرند. اما از آن جا به بعد SK با یک راند پیستول عالی و بدون تلفات نبض بازی را در دست گرفت و از همین راند به بعد FaZe واقعا نتوانست به بازی برگردد. دفاع عالی fer و boltz در سایت A و از آن سمت حدس‌های دقیق و به موقع FalleN دلیل اصلی در هم شکستن FaZe در مپ اورپس بود. در نهایت گیم دوم با نتیجه ۱۶-۱۱ به سود SK پایان یافت.

نمایش تک‌نفره boltz در مپ Mirage و با یک تریپل کیل عالی در تیم کانتری ادامه یافت. در نیمه اول مپ Mirage تیم FaZe فقط توانست دو راند بگیرد که به دلیل باخت راندهای پس از آنها اصلا نتوانست موقعیت پولی خوبی داشته باشد و به همین دلیل نیمه اول بازی کاملا در مشت‌های SK بود و با نتیجه ۱۳-۲ تمام شد. تیم FaZe در نیمه دوم و در تیم کانتری توانست نمایش بهتری از خود ارائه دهد ولی عملکرد بسیار ضعیف آنها در تیم تروری فاصله زیادی میان آنها و پیروزی به وجود آورده بود و در نهایت گیم سوم پس از کسب ۷ راند توسط FaZe با نتیجه ۱۶-۹ تمام شد.

یکه‌تازی SK به مپ Train هم کشیده شد. آنها پس از گرفتن راند پیستول در یک موقعیت دو به پنج و به لطف بازی عالی coldzera و boltz توانست باز هم بازی را خوب شروع کند و حتی ۷ راند پس از آن را هم از آن خود کند. اما از آنجا به بعد FaZe دوباره بیدار شد و به لطف rain که کاملا پوزیشن Ladder Room را تحت کنترل خود درآورده بود توانستند ۸ راند متوالی بگیرند و باز هم نیمه اول را به سود خود تمام کنند. تیم FaZe در آغاز نیمه دوم هم برتری خود را حفظ کرد و سه راند اول را گرفت تا نتیجه بازی را ۱۱-۷ به سود خود تمام کنند. اما اینجا بود که SK به آهستگی شروع به راند گرفتن کرد و پس از آن FaZe باز هم خاموش شد و بازی تا ۱۵-۱۱ به سود SK پیش رفت. FaZe مجبور بود با چند پیستول و چند اسموک بازی کند اما به شکل معجزه‌آسایی توانستند وارد سایت A شده و در نهایت یک موقعیت ۲ به ۱ را به لطف GuardiaN که FalleN را نایف کرد، راند را برنده شوند و در نهایت بازی را به اورتایم بکشانند. بخش اعظم تماشاچیان فریادزنان FaZe را تشویق می‌کردند و به نظر می‌رسید که از نظر روحی نیز با آن پیروزی در راند اکو تیم SK را در هم شکسته باشند. اما تیم SK گویی اصلا به این چیزها اهمیت نمی‌داد و توانست به خوبی و دفاع خوب fer در Ladder Room دو راند از سه راند اورتایم اول را از آن خود کند و در نیمه دوم اورتایم با یک راش سریع به سایت B یکی یکی بازیکنان FaZe را از میان برده و در نهایت با پیروزی با نتیجه ۱۹-۱۶ به قهرمان این سری از مسابقات تبدیل شوند.

تیم SK توانست با پیروزی در مسابقات ESL Pro League Season 6 مبلغ ۲۲۵,۰۰۰ دلار را از آن خود کند و ۱۰۰,۰۰۰ دلار نیز به تیم FaZe رسید. از طرف دیگر coldzera هم مدال بهترین بازیکنان مسابقات را از آن خود کرد و به همه ثابت کرد که هنوز هم بهترین بازیکن دنیا است.

منبع عکس ها: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر