آخرین اخبار

Skadoodle بازیکن کانتر استریک تیم Cloud9، از صحنه رقابتی خارج شد

img
مهر
۲۵
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۵ مهر ۱۳۹۷

باشگاه Cloud9 اعلام کرد که Skadoodle بازیکن کانتر استریک و اسنایپر این تیم از صحنه رقابتی بازی خارج شده است.

باشگاه Cloud9 اعلام کرد که Skadoodle بازیکن کانتر استریک و اسنایپر این تیم از صحنه رقابتی بازی خارج شده است. همچنین C9 اضافه کرد که به زودی جایگزین این بازیکن ۲۵ ساله را معرفی خواهد کرد.

این دومین بار در امسال است که Skadoodle تصمیم به ترک تیم Cloud9 می گیرد. در ماه مارس او از تیم خارج شد، اما فقط دو هفته بعد و بعد از انتقال Stewie2K، به تیم بازگشت.

Skadoodle بازیکن کانتر استریک سابق تیم های Curse و iBUYPOWER، در آوریل سال ۲۰۱۵ با تیم Cloud9 قرارداد امضا کرد و کمک فراوانی به این تیم برای کسب مقام قهرمانی در فصل چهارم ESL Pro League و میجور ELEAGUE بوستون ۲۰۱۸ کرد. او توانست در همان سال، در جایگاه بیستم بهترین بازیکنان بازی CS:GO قرار بگیرد.

طبق اعلام Cloud9، آن ها برای مسابقات لن بعدی خود، یعنی BLAST Pro Series کپنهاگن که در تاریخ ۲ الی ۳ نوامبر برگزار خواهد شد، به دنبال بازیکن جدید هستند. نماینده آمریکای شمالی در حال حاضر در رده پنجم ESL Pro League قرار دارد و توانسته در از شش بازی خود، سه بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. همچنین آن ها با کسب هفت پیروزی و سه شکست نیز در رده دوم جدول ECS قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر