آخرین اخبار

Stewie2K بازیکن و ستاره سابق Cloud9، به تیم SK Gaming پیوست

img
فروردین
۱۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

جیک ” Stewie2K ” ییپ بازیکن و ستاره سابق Cloud9، پس از کش و قوس های فراوان، در نهایت به تیم SK Gaming پیوست.

جیک ” Stewie2K ” ییپ بازیکن ۲۰ ساله و ستاره سابق Cloud9، پس از کش و قوس های فراوان، در نهایت به تیم SK Gaming پیوست. باشگاه SK هنوز در مورد این موضوع اظهار نظر نکرده و این در حالی می باشد که این انتقال توسط بازیکنان برزیلی SK، در رسانه های اجتماعی تأیید شده است.

Stewie2K

Stewie2K پس از حرف و حدیث های بسیاری جایگزین TACO شد که چندی پیش از این تیم کنار رفته بود. این بازیکن ۲۳ ساله از ماه نوامبر ۲۰۱۵ که به این تیم پیوسته بود، کمک بسیاری به SK کرد و توانست چندین عنوان قهرمانی از جمله دو میجور را بدست آورد.

پس از قطعی شدن جدایی جیک ییپ از Cloud9، در ادامه اتفاقات عجیب این باشگاه، Skadoodle نیز در صفحه شخصی توییتر خود اعلام کرد که از این تیم کناره‌گیری کرده است.

Stewie2K

اعلامیه این بازیکن ۲۴ ساله هنوز توسط باشگاه Cloud9 مورد تأیید قرار نگرفته است اما گفته می شود که احتمال زیاد دلیل او، جدایی Stewie و پیوستنش به SK است. البته این حرف‌ها در حد شایعه می باشد و هنوز بصورت رسمی جایی اعلام نشده است و آینده این بازیکن فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تایلر “Skadoodle” لتام به تیم Cloud9 کمک کرد که بتواند در فصل چهارم مسابقات ESL Pro League و میجور ELEAGUE مقام قهرمانی را بدست آورد.

گفنه می شود که باشگاه Cloud9 برای پرکردن جای خالی دو بازیکن خود، با Xizt و jdm64 مشغول مذاکره می باشد تا هرچه سریع‌تر بتواند ترکیب خود را نهایی کند.

با تغییرات صورت گرفته باید دید که SK Gaming می تواند دوباره به روزهای اوجش برگردد و به تیم شماره یک جهان تبدیل شود؟ درست برعکس Cloud9، که در حال حاضر با از دست دادن دو بازیکنش، ثبات خودش را از داده است و باید منتظر ماند و دید آیا می تواند با ترکیب جدید، انتظارات هوادارانش را برآورده کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر