آخرین اخبار

TACO از تیم SK جدا شد؛ شایعات پیرامون جانشین او کماکان ادامه دارد

img
فروردین
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

TACO بازیکن ۲۳ ساله و موفق تیم SK، از این تیم برزیلی جدا شد. او ضمن تأیید این خبر در صفحه توییتر، دلیل این جدایی را افزایش فشارها بر خود اعلام کرد.

اِپیتاسیو ” TACO ” دِمِلو بازیکن ۲۳ ساله و ساپورتر تیم کانتر استرایک SK، از این تیم جدا شد. وی طی توییتی اعلام کرد که سخت ترین تصمیم زندگی خود را گرفته است. همچنین گفت: چند هفته پیش متوجه شدم که دیگر خوشحال نیستم. چند روز پیش تصمیم گرفتم همان شادی را که قبلا احساس می کردم، دوباره احساس کنم. پس تصمیم گرفتم که برای موفقیت و تبدیل شدن به بهترین تیم دنیا، تیمم را ترک کنم. در تمام این مدت و در هر ثانیه فشارهای شدیدی روی من قرار داشت و شاید این یکی از دلایل تصمیمی که گرفتم باشد.

TACO ضمن تأیید این موضوع اعلام کرد که همچنان به بازی کردن ادامه خواهد داد و در حال بررسی پیشنهاد های ارائه شده می باشد و در چند روز آینده تیم جدیدش را مشخص خواهد کرد.

در حال حاضر سه بازیکن دیگر این تیم یعنی FalleN ، coldzera و fer برای اصلاح این وضعیت در تلاش هستند و می خواهند جایگزین مطمئنی را پیدا کنند. حتی حرف و شایعاتی هم در این زمینه پخش شده است. ابتدا گفته شده بود که قرار است s1mple و flamie از NaVi جدا شده و به SK بپیوندند. نکته جالب این است که حتی boltz نیز در فهرست جدید جایی ندارد! اما با متنی که s1mple ساعاتی پیش منتشر کرد به نظر می رسد که حداقل جدایی او امکان پذیر نیست.

s1mple طی پستی در صفحه رسمی vk.com خود توضیحات بیشتری را ارائه داد. او گفت که در حال حاضر احساس وفاداری بسیار زیادی نسبت به تیم Navi دارد و با توجه به اهداف پیشرویشان زمانش نیست که تیم را ترک کند. وی همچنین ادامه داد که هنوز سفر و ماجراجویی او تمام نشده است.

با توجه به صحبت های بالا جدایی او منتفی شده و باید دید که داستان flamie به کجا خواهد رسید. اما عده ای دیگر عقیده دارند که با توجه به جدایی HEN1 و LUCAS1 از تیم NTC، قرار است این دو برادر به تیم SK بپیوندند که البته تاکنون خبر مطمئنی در این زمینه منشتر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر