آخرین اخبار

tarik و RUSH جای shroud و n0thing را در ترکیب cloud9 گرفتند

img
مرداد
۲۶
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

امروز شرکت Cloud9 اعلام کرد که دو بازیکن shroud و n0thing به ترکیب ذخیره منتقل شده‌اند و RUSH و tarik از تیم Optic به ترکیب اصلی این تیم اضافه شده‌اند.

بازیکنان Cloud9 درباره این قضیه حرف‌های متفاوتی زده‌اند. shroud در استریم‌های خود گفته که منتقل شدن او به ترکیب ذخیره تصمیم خودش بوده و می‌خواهد استریم کردن را به صورت جدی‌تر دنبال کند و اگر تیمش به او نیاز داشته باشد حاضر است در برخی از مسابقات به عنوان stand-in با آنها بازی کند. از طرف دیگر از Stewie2k کاپیتان تیم Cloud9 در یک توییت به صورت مفصل از این دو بازیکن قدردانی کرد و گفت از این که تصمیم کنار گذاشتن n0thing به عهده او گذاشته شده بسیار ناراحت است چون n0thing زمانی الگوی خودش بوده است.

این تغییر باعث برانگیختن واکنش‌های متفاوتی از سوی طرفداران و تحلیلگران شده است. عده‌ای معتقد هستند که تیم Cloud 9 در تورنمنت‌های اخیر نشان داده که شدیدا به یک Entry fragger خوب نیاز دارد که RUSH و tarik می‌توانند این کمبود را جبران کنند. از طرف دیگر n0thing یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازیکنان آمریکایی است در مسابقات اخیر و خصوصا PGL Major عملکرد قابل قبولی داشته است. از طرف دیگر، shroud هم بازیکن بسیار پرطرفداری است و به نظر بسیاری از بازیکنان بهترین ایمر آمریکایی است.

RUSH درباره تصمیم خود و tarik توضیح داده که «تغییرات مکرر و عدم پیشرفت تیم طی سال اخیر و بعد از قهرمانی در ELEAGUE یکی از بدترین دوران حرفه‌ای را برای من رقم زد. در طول این مدت پیشنهادات زیادی را از تیم‌های مختلف رد کردم اما در نهایت مچبور شدم پیشنهاد C9 را بپذیرم.

ترکیب جدید تیم C9 برای اولین بار در مسابقات انتخابی برای ESL One New York بازی خواهد کرد. البته autimatic در این مسابقات حضور نخواهد داشت و swag به جای او بازی خواهد کرد.

از طرف دیگر تیم Optic در حال حاضر فقط mixwell و NAF را در ترکیب خود دارد و شایعاتی درباره احتمال فروش آنها نیز به گوش می‌رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر