آخرین اخبار

Team Liquid قهرمان مسابقات StarLadder i-League Invitational شد

img
مهر
۲۴

Team Liquid توانست تیم Mineski را در فینال مسابقات StarLadder i-League Invitational s3 شکست داده و به مقام قهرمانی دست یابد.

Team Liquid در فصل سوم مسابقات StarLadder i-League Invitational به همگان ثابت کرد که به کمک شانس و جادو قهرمان مسابقات اینترنشنال نشده و آن شروع یک راه طولانی برای جاودانه شدن بوده است.

آنها تقریبا یک شروع خوب در StarLadder ، اولین مینور فصل را داشتند و با پیروزی های قاطع ۲-۰ که در مراحل گروهی و حذفی داشتند توانستند به فینال راه پیدا کنند.در طرف مقابل تیم Mineski قرار داشت که در بازی گروهی ۲-۰ نتیجه را به آنها واگذار کرده و تشنه ی انتقام گرفتن از آنها بود.

بازی اول:

تیم لیکویید بازی اول را با یک draft که شامل هیروهایی با دمیج اسپل سنگین و هیروی مورد علاقه ی MATUMBAMAN یعنی Lifestealer آغاز کرد. مرحله ی لن برای قهرمان Ti7 وحشتناک سپری شد و آنها هر سه لاین بازی را از دست دادند. Matumba لاین پایین را به ninjaboogie و NaNa که با Combo کلاسیک Bane – Mirana همراه بود واگذار کرد. MinD_ContRoL هم در offlane با هیروی Pugna برای زنده ماندن در برابر iceiceice با هیروی nightstalker، درحال نقلا کردن بود. در لاین وسط هم اوضاع برای -Miracle که هیروی Ember Spirit را پیک کرده بود خوب پیش نمی رفت و مدام توسط Mushi با هیروی Venomancer اذیت می شد. هشت دقیقه سپری شده بود و تیم Mineski با نتیجه ی ۶-۱ از لیکویید پیش افتاده بود. آنها به کمک چرخش مداوم هیروهای میرانا و نایت استاکر، تیم لیکویید را تحت کنترل خود گرفته بودند. در دقیقه ی ۱۰ لیکویید تصمیم گرفت که بازی را به لاین وسط بیاورد و با پنج نفر به حریف فشار وارد کندن. این تصمیم زیاد مورد علاقه ی تیم Mineski که بازی با چرخش مداوم هیرو ها و گنک را در دستور کار قرار داشت ، نبود. تقریبا میشه گفت که این تاکتیک لیکویید جواب داد چون آنها ضمن ۴k گلد بیشتر به تاور سوم و باراکس رنج وسط هم نیز رسیدند. با این حال این تاکتیک آنها به سرعت در دقیقه ی ۳۰ و هنگامی که ۳ هیروی تیم Mineski آیتم BKB را کامل کردند، خنثی شد و دیگر آیتم ها و کوبوهای آنها برای حریف دردسرساز نبود.

Jabz با پیک کردن هیروی Clockwerk در نقش ساپورت، اسلحه مخفی تیم Mineski بود. خلاقیت ها و کنترل فایت تیمی او به همراه هوک های کوری که در تاریکی مپ می زد باعث شد که در اواسط مسابقه قدرت کافی را برای برگشت به بازی داشته باشند و در آخر هم بازی اول را به سود خود تمام کنند.

باری دوم:

در بازی دوم، پیک اول با Team Liquid بود. آنها هیروی Venomancer را انتخاب کردند و پیک آخر را هم برای -Miracle ، هیروی Terrorblade انتخاب کردند که تیم Mineski آن را با پیک هیروی Arc Warden برای iceiceice جواب داد. بازی های متفکرانه ی لیکویید با چگونه قرار دادن هیروها در لاین ها آغاز شد. آنها MinD_ContRoL را با هیروی Furion به لاین وسط و مقابل Mushi با هیروی Viper فرستاند. از طرفی دیگر -Miracle را هم سولو به Safelane فرستاند که هرچه سریعتر لول آپ شده و به لول ۶ برسد.

بر خلاف بازی قبل، Team Liquid قادر بود که لاین ها را به سرعت پوش بدهد و تاورها را نابود کند. در بسیاری از مواقع حتی به -Miracle هم نیازی نبود تا به آنها بپیوندد و او با خیال راحت مشغول فارم بود. Plague Wards های Venomancer همراه با Treants های Furion برای رسیدن به این هدف، کافی به نظر می رسید. وقتی که بازی به highground رسید، -Miracle علاوه بر داشتن Aegis، فول آیتم نیز بود و آنها مشکلی را ازین جهت احساس نمی کردند و راحت این بازی را به سود خود به پایان رساندند.

بازی سوم:

بازی سوم با یورش Team Liquid برای Bounty پایین آغاز شد اما این ماجراجویی برای آنها بسیار بد تمام شد. MinD_ContRoL با هیروی میرانا در بالای صخره گیر افتاد و Bounty هم توسط حریف Deny شد. شروع این بازی برای لیکویید بسیار ضعیف بود و همه چی داشت مانند مپ اول برای آنها پیش میرفت و به نظر می آمد که تیم مینسکی توقف ناپذیر است. با این وجود تا دقیقه ی ۱۲، Matumbaman با هیروی Lifestealer توانست با فارم خوبی که کرده بود ، بیشترین Net Worth را حتی بالاتر Mushi با هیروی Antimage ، داشته باشد. با وجود فارم بهتر او در برابر Antimage و بودن -Miracle که با هیروی Invoker بازی می کرد، لیکویید توانست آهسته آهسته به بازی برگردد. آنها با بازی صبورانه ی خود، منتظر -Miracle بودند که آیتم Aghanim’s Scepter خود را کامل کند. سپس در اولین فرصت توانستند ۳ تاور و باراکس رنج حریف را نابود کنند و روند ازی را به نفع خود تغییر دهند.

هنگامی که Matumba آماده ترک جنگل و پیوستن به تیم خود بود، GH با هیروی Rubick و به کمک لول ۶ خود، اسکیل Empower هیروی Magnus را گرفت و آن را روی Lifestealer انداخت. Invoker هم اسکیل Alacrity خود را برروی Lifestealer استفاده کرد تا لیکویید با سرعت هرچه تمام لاین ها را پوش داده و تاورها و باراکس ها رو نابود کند تا جایی که تیم Mineski چاره ای جز تایپ GG نداشت و این به معنی پیروزی لیکویید در بازی سوم بود.

بازی چهارم:

در آخرین بازی از فینال StarLadder ، تیم لیکویید هیروی تخصصی GH یعنی Keeper of the Light را برای پوش دادن لاین ها پیک کرد اما در کمال تعجب این KuroKy بود که این هیرو را برداشت و خود GH نیز با هیروی Earth Spirit بازی کرد. Mineski سعی کرد که این بازی را با پیک آخر خود یعنی Alchemist نجات دهد اما متاسفانه تلاش آنها کافی نبود. آنها بدون داشتن هیرویی که بتواند جلوی پوش حریف را بگیرد هر سه لاین را سریع از دست دادند و در مدت ۲۰ دقیقه شکست خوردند. در نهایت تیم لیکویید توانست با نتیجه ی کلی ۳-۱ تیم خوب Mineski را شکست دهد و ضمن کسب مقام قهرمانی مسابقات StarLadder و بدست آوردن امتیازات، جایزه ی ۱۳۰,۰۰۰ دلاری را نیز برنده شود.

 

منبع: سایت Gosugamers

ترجمه از تیم خبری Gameaters

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر