آخرین اخبار

DreamLeague Season 8 : تیم Secret توانست عنوان قهرمانی را بدست آورد

img
آذر
۱۳

تیم Secret موفق شد تیم Liquid را در فینال میجور DreamLeague Season 8 با نتیجه ۳-۰ شکست دهد و عنوان قهرمانی این فصل از مسابقات را بدست آورد.

فینال میجور DreamLeague Season 8 بین Team Secret و Team Liquid ، یکی از به یاد ماندنی ترین بازی‌های دوتا ۲ را رقم زد. این بازی در واقع تکرار فینال براکت وینر بود اما نتیجه، این بار هم تغییر نکرد و Puppey با انتخاب‌های عالی موفق به شکست دادن Kuroky در مرحله پیک و بن شد و در هر سه گیم پیروزی را برای تیم خود به ارمغان آورد. گزارش کوتاهی از بازی شب گذشته را آماده کردیم، پس با گیم ایترز همراه باشید:

بازی اول

اولین بازی ۷۲ دقیقه طول کشید، جایی که Yazied “YapzOr” Jaradat عملکرد کاملا شگفت انگیزی را با هیروی Elder Titan از خود به نمایش گذاشت. دقایق ابتدایی این مسابقه برای Marcus “Ace” Hoelgaard بازیکن تیم Secret که در نقش Carry بازی می کرد، بسیار سخت سپری می شد. او برای فارم کردن و یا زنده ماندن میان دو هیروی Kotl و Nyx با دو اسکیل مانا بورن، سخت در حال جنگیدن بود. در هنگامی که او در حال از دست دادن لاین خود بود، MinD_ContRoL با هیروی Nyx توانست در حوالی دقیقه پنج، آیتم میداس خود را کامل کند. از طرف دیگر، Yapzor نیز موفق شده بود که دو لاین را با جوین های عالی خود برنده شود در تمامی فایت ها و کیل ها حضوری کامل داشته باشد و بازی را به سود تیم خود اداره کند. در دقیقه ۲۰ تیم Secret موفق شد برای اولین بار تیم Liquid را به عقب براند، بطوریکه کنترل بازی کاملا از دست قهرمان Ti7 خارج شد و آن ها ناچار به استفاده از استراتژی rat توسط MATUMBAMAN با هیروی Lone Droid شدند تا بتوانند بازی را به درازا بکشانند.

حتی هنگامی که بازی ۳۰-۹ به سود تیم Secret سپری می شد، MATUMBAMAN با فارم فوق العاده ای که با هیروی خود داشت توانسته بود تیم Liquid را از لحاظ گلد پیش اندازد. آنها به خوبی توانستند به کمک  MATUMBAMAN و Gh که آیتم Aghanim را در اختیار هیروی Kotl خود داشت، بازی را با پوش ها و آنتی پوش های خود اداره کنند. اما این کار تا فقط تا دقیقه ۷۲ ادامه داشت. بطوریکه دیگر جوابی برای Yeik “MidOne” Nai که آیتم Divine Rapier را در اینونتوری هیروی Kunka خود می دید، نداشتند و بازی اول را واگذار کردند.

بازی دوم

تیم Liquid بازی دوم DreamLeague Season 8 را با بن کردن هیروی Elder Titan و دو هیروی ساپورت که Puppey مهارت فوق العاده ای در بازی با آن ها دارد، شروع کرد. آن ها با پیک کردن هیروی Tinker می خواستند با پوش هیروی Lone Droid که این باز توسط Secret پیک شده بود مقابله کنند. از شروع بازی تا اواسط آن، تقریبا همه چیز بطور یکسان پیش می رفت با این حال تیم Secret از قدیت تیم فایت بالاتر و کمبو بهتری با هیروهای Tidehunter و Arc Warden برخوردار بود.

بازی تا نزدیک دقیقه ۷۰ با پوش های دو هیروی Tinker و Lone Droid با همین روند دنبال می شد. در اواخر بازی هنگامی که تیم Liquid دید نمی تواند راهی به highground حریف با وجود Lone Droid که دارای آیتم Aghanim بود و هر سه لاین را پوش می داد و هیروی Tide با آیتم رفرشر، پیدا کند تسلیم شد و بازی دوم را هم واگذار کرد.

بازی سوم

در بازی آخر فینال DreamLeague Season 8 ، تیم Secret همه را با دو پیک نهایی خود شگفت زده کرد. کاپیتان Puppey تیم Liquid را با دو پیک متفاوت خود که شامل Pitlord و Troll بود، سورپرایز کرد. تیم Liquid که نقشه اش بر اساس هیروی Draw ranger بود و می خواست بازی را اداره کند، ناگهان با یک بازی تهاجمی و Trilane از حریف مواجه شد. تیم Secret توانست کاملا به کمک هیروی Bane بازیکن Carry حریف یعنی Miracle را از کار بندازد. در همان زمان بود که Fata به هیروی Pitlord توانست تا دقیقه ۱۲ و به کمک دو کیلی که توانست بگیرد، آیتم Crimson Guard را کامل کند. تیم Liquid نمی توانست از هیچ مجیکی استفاده کند. دمیج هیروهایشان هم توسط آیتم Crimson Guard هیچ اثری بر هیرو های حریف نداشت و این به تیم Secret اجازه داد تا در دقیقه ۱۷ وارد Highground آنها شود. بدین ترتیب تیم Secret توانست با نتیجه ۳-۰ آنها را شکست دهد و عنوان قهرمانی DreamLeague Season 8 را بدست آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر