آخرین اخبار

The Dueling Fates patch برای بازی Dota 2 منتشر شد

img
آبان
۱۰

ساعاتی پیش شرکت Valve، آپدیت جدید The Dueling Fates patch بازی Dota 2 را با حجم ۱٫۵ گیگابایت منتشر نمود.

تقریبا ۳ ماه پیش در مسابقات اینترنشنال اعلام شد که The Dueling Fates patch طی آپدیتی به همراه ۲ هیروی جدید و جزئیات جذاب دیگری عرضه خواهد شد. در همین راستا شرکت Valve ساعاتی پیش، در تاریخ ۱ نوامبر، این آپدیت را از طریق پلتفرم استیم برای بازی Dota 2 منتشر نمود. این پچ جدید، حجمی برابر ۱٫۵ گیگابایت را دارد که البته این مقدار، با توجه به فیکس ها و آپدیت های رگباری که شرکت Valve عادت دارد بعد از هر پچ جدید بیرون بدهد، حتما افزایش می یابد. در ادامه، بررسی کوتاه و خلاصه ای بر این آپدیت انجام داده ایم پس با Gameaters همراه باشید.

این پچ علاوه بر عرضه ی دو هیروی جدید، تغییرات و اصلاحات بسیار زیادی را ایجاد می کند که تمام جنبه های بازی را دربر می گیرد. تغییرات نقشه به ویژه در سمت راست بازی، بازسازی مجدد مکانیزم بازی، حذف و اضافه شدن چند آیتم جدید، طراحی مجدد Talent های هیروها، کشته شدن Roshan مخصوصا برای بار سوم، به اصطلاح ساده قوی و ضعیف کردن هیروها و آیتم ها و کمبوهای بازی تنها قسمتی از این آپدیت بزرگ را دربر می گیرد.

جدا از همه این تغییرات، یکی از ویژگی های که طرفدارات از اوایل دسامبر ۲۰۱۳ درخواست کرده بودند، سیستم Matchmaking Rating بود که اکنون این قابلیت در دسترس و قابل استفاده است.

The Dueling Fates patch

شما می توانید در صورت یافتن باگ و هر مشکل دیگری در بازی را گزارش و یا در این آدرس dev.dota2.com پیدا کنید. همچنین برای خواندن تمامی تغییرات انجام شده در این پچ به این لینک dota2.com/duelingfates مراجعه فرمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر