آخرین اخبار

The Esports Awards باز می گردد؛ رقابت نینجا برای کسب بهترین استریمر سال

img
تیر
۲۶

بازگشت مراسم The Esports Awards برای سومین سال متوالی و رقابت بازیکنان حرفه ای برای کسب عنوان بهترین استریمر سال ۲۰۱۸

مراسم جوایز بهترین های ورزش های الکترونیک یا The Esports Awards برای سومین سال متوالی خود بازگشته است. پس از معرفی نامزدهای مربوطه از میان جامعه بزرگ ورزش های الکترونیک، دوستداران این رشته می توانند به برندها، بازیکنان، شخصیت ها و بازی های مورد علاقه خود که در ۱۲ دسته مختلف حضور دارند، رأی بدهند.

در حال حاضر روند رأی گیری سومین دوره The Esports Awards آغاز شده و علاقه مندان می توانند از طریق وب سایت مربوطه، رأی دهند. اعضای هیئت داوران نیز مشخص و اعلام شده است که شامل چهره های شناخته شده‎ی این عرصه مانند دانکن “Thorin” شیلدز، MonteCristo، Sjokz و دیوید “LD” گورمن می باشد.

اگر شما برای دسته های انتخاب شده در این رأی گیری کنجکاو هستید، اطلاعاتی در این مورد منتشر شده است که به شرح زیر می باشد:

۱ ) موفق ترین بازی سال ورزش های الکترونیک

۲ ) بازی سال ورزش الکترونیک

۳ ) وب سایت سال پوشش دهنده اخبار ورزش های الکترونیک

۴ ) بهترین پلتفرم استریم سال ورزش های الکترونیک مانند Twitch، Youtube و غیره

۵ ) استریمر سال

قطعا مهم ترین و بزرگترین قسمت این مراسم، رقابت بین استریم کننده های حرفه ای است که می خواهند عنوان بهترین استریمر سال را بدست آورند، جایی که Ninja یکی از بهترین بازیکنان بازی Fortnite، باید با حریفانی از جمله Dr Disrespect بازی PUBG و بازیکن بزرگی مانند Shroud روبرو شود. سال گذشته Dr Disrespect موفق شد این عنوان را مال خود کند، اما این قبل از منتشر شدن بازی Fortnite و ظهور بازیکنی مانند Ninja بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن لیست کامل نامزد های نهایی، به این وب سایت مراجعه کنید و رشته و بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر