آخرین اخبار

تیم‌های دعوتی The International 2017 مشخص شدند

img
خرداد
۲۹
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

شش تیمی که قرار است به صورت مستقیم در بزرگترین مسابقه‌‌ی بازی دوتا ۲ یعنی The International 2017 2017شرکت کنند مشخص شد.

کم کم داریم به شروع مسابقات The International 2017 نزدیک می‌شویم. رقابتی که طی ۳ دوره‌ی اخیر بزرگترین مقدار جایزه را در ورزش‌های الکترونیکی داشته است. ۱۸ تیم قرار است از هفتم آگوست به مدت ۵ روز برای پیروزی در این دوره از مسابقات شرکت کنند. مطابق معمول نیز شرکت Valve، سازنده‌ی بازی دوتا ۲ و مسئول برگزاری The International تصمیم گرفته ۶ تیم که مهارت و توانایی خود را در طی سال اثبات کرده‌اند به صورت مستقیم به دوره‌ی اصلی مسابقات دعوت کند.

۶ تیم دعوت شده اینها هستند:

 

OG

OG Team The International 2017

OG طی سال گذشته در Kiev Major و Boston Major مقام اول را کسب کرد و در Dota 2 Asia Championships 2017 نیز به مقام دومی دست یافت پس دعوت شدن این تیم چندان تعجب‌آور نیست. با وجود عملکرد بسیار خوب تیم OG در Majorها و مسابقات دیگر، این هنوز موفق به کسب مقام خوبی در مسابقات The International نشده اما امسال آنها در موفعیت مناسبی برای رقابت قرار دارند.

 

Virtus.pro

Virtus.pro The International 2017

تیم Virtus.pro همین دیروز قهرمان سری هفتم مسابقات DOTA Summit شد و در Kiev Major نیز به مقام دومی دست یافت. با اینکه Virtus.pro در دوره‌ی مقدماتی TI6 حذف شد اما عملکرد بسیار خوب آنها طی این سال باعث شد که Valve تصمیم بگیرد فرصت خوبی در اختیار آنان قرار دهد.

Evil Geniuses

The International 2017 EG

با اینکه تیم EG فصل چندان خوبی نداشته اما قهرمانی آنها در مسابقات Manila Masters و نتایج خوب پی در پی در دوره‌های مختلف The International (یک قهرمانی و دو دوره سومی) خود دلیل خوبی برای دعوت دوباره‌ی آنها است.

 

Team Liquid

The International 2017 Team Liquid

تیم Liquid نیز در سال ۲۰۱۷ به دوران اوج خود بازگشته و با تکرار قهرمانی خود در تورنومنت ELEAGUE و پیروزی در فصل دوم Starladder League نتایج خوبی کسب کرده است. با این روحیه رقابت بالا دعوت شدن آنها به The International 2017 امری منطقی است.

 

Invictus Gaming

The International 2017 Invictus

با اینکه تیم Invictus غیر از کسب رتبه‌ی اول در Dota 2 Asia Championships 2017 و کسب مقام سومی و چهارمی در Kiev Major و Boston Major کارنامه‌ی چندان درخشانی ندارد. اما قدرت این تیم و بازیکنان آن غیر قابل انکار است و می‌توان از آنها انتظار کسب نتیجه‌ی خوب رقابتی سنگین داشت.

 

Newbee

Newbee Team The International 2017

تیم Newbee امسال رشد خیره کننده‌ای داشته. پس از این شکست سنگین آنها در Kiev Major سخت تلاش کردند تا زمانی که مقام دومی را در Manila Masters کسب کرده و در همین ماه قهرمان مسابقات ZOTAC Cup Masters و Galaxy Battles. در نتیجه می‌توان گفت این تیم چینی نیز قطعا مستحق دعوت به دوره‌ی اصلی مسابقات است.

 

حالا که ۶ تیم دعوتی به The International 2017 مشخص شده‌اند چشم همه به مسابقات انتخابی منطقه‌ای و آزاد است که در ۲۲ و ۲۶ ژوئن برگزار خواهند شد. هزاران تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند تا یکی از ۱۲ تیم دیگر شرکت کننده در بزرگترین مسابقات بازی دوتا ۲ باشند. رقابت‌ها حساس و نفسگیر خواهند بود و این دقیقا همان چیزی است که همه‌ی طرفداران منتظر آن هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر