آخرین اخبار

THREAT از تیم NiP جدا شد؛ فاروق “pita” پیتا مربی جدید این تیم

img
بهمن
۱۳
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

تیم بسیار محبوب Ninjas in Pyjamas دیروز در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد که THREAT از سمت مربی گری تیم کنار گذاشته شده و مربی سابق تیم یعنی pita دوباره به جایگاه قبلی خود بازگشته است.

بیورن ” THREAT ” پرس از اوایل سال ۲۰۱۶ به تیم ملحق شد و به محض پیوستن او، سبک بازی NiP کاملا تغییر کرد. تیمی که قبلا بیشتر روی مهارت های فردی ستارگانی چون f0rest و GeT_RiGhT تمرکز می کرد تبدیل به یک تیم کاملا تاکتیکی با استراتژی هایی پیچیده و جدید شد. کمی پس از پیوستن او به تیم قانون محدودیت مربی در هنگام بازی پیاده سازی شد و کار را برای THREAT سخت تر کرد ولی هنوز هم اثر و امضای او کاملا در سبک بازی تیم مشهود و واضح است و نمی توان نقش او را در بازگشت NiP به قدرت و پیروزی در مسابقات کانتراسترایک  StarSeries S2 Finals و IEM Oakland 2016 و ۲۰۱۷ نادیده گرفت.

NiP در متن اعلامیه و تقدیر از THREAT نوشت:

«او در سال ۲۰۱۶ به ما پیوست تا کمی از فشار وارده روی لیدر تیم را کاهش دهد و ما را در جنبه های مختلف بازی کمک کند. او به بازیکنان کمک کرد که بیشتر روی دوئل ها و بازی شخصی تمرکز کنند و مسائل تاکتیکی بازی را هدایت کرد. و حالا با گذشت دو سال موفق، پرس تصمیم گرفته که از سمت مربی گری تیم کناره گیری کند و چیزهای دیگری را در زندگی تجربه کند. ما از او به خاطر تاثیر بسزا و مثبتش در تیم و در NiP سپاسگزاریم. همچنین برای او آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که دوباره بتوانیم با او کار کنیم.»

NiP همچنین درباره عضو جدید تیم یعنی pita گفت:

«فاروق “pita” پیتا یکی از اولین مربی های جهان در زمینه ورزش های الکترونیکی است و تجربه بسیار زیادی دارد. ما با کمک او توانستیم در فینال سه میجور حضور داشته باشیم و قهرمانی یکی از آنها را کسب کنیم. در مدت غیبت او ما اعضای دیگری هم به تیم مربی گری خود اضافه کردیم مثل یک روانشناس برای راهنمایی و تقویت ذهنی بازیکنان. و حالا هم تصمیم داریم یک عضو دیگر به تیم مربی گری خود اضافه کنیم که بیشتر نقش تحلیلی و بررسی استراتژی و سبک بازی را به عهده خواهد داشت و می خواهیم از او برای مطالعه حریفان خود و تقویت بازی تیمی استفاده کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر