آخرین اخبار

UNiVeRse تیم EG را ترک کرد; بازگشت MiSeRy، تغییر رول SumaiL

img
دی
۰۲
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۲ دی ۱۳۹۶

Saahil ‘ UNiVeRse ’ Arora یکی از بهترین آفلینر های دوتا ۲، تصمیم به ترک تیم EG گرفت. وی بیش از ۱۰۰۰ بازی برای این تیم انجام داده است.

تیم معروف و محبوب Evil Geniuses در راستی بازگشت Fear به ترکیب اصلی تغییراتی را در ترکیب تیم خود اعمال کرده تا کاپیتان لومیس را بهتر در تیم جای دهد و سبک بازی خود را با این تغییرات وفق دهد. مهم‌ترین تغییر در ترکیب EG بازگشت MiSeRy به جای UNiVeRse آفلینر معروف این تیم است.

MiSeRy یکی از بازیکنان ساپورت محبوب و شناخته شده در دنیای دوتا ۲ است که می‌تواند با تمامی هیروها و در تمامی رول‌ها به خوبی بازی کند و به قولی آچار فرانسه تیم است. او پیش از این در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ هم برای این تیم بازی کرد. این تغییر تیم را قادر می‌سازد که MiSeRy و -Cr1t را در رول ساپورت قرار داده و Fear را در موقعیت‌ها و نقش‌های کلیدی قرار دهد.

از طرف دیگر Suma1L هم رول خود را تغییر داده و به آف‌لین رفته و با توجه به استعداد بسیار بالای این بازیکن می‌توان گفت او در این رول نیز خواهد درخشید.

در کنار تغییر در ترکیب اصلی تیم. برخی از کارکنان و پرسنل EG هم تیم را ترک کرده‌اند. SVG که مربی تمام‌وقت این تیم در Manila Masters بود با خروج MiSeRy خود را کنار کشید و جای خود را به BuLba داد که قبلا و در طول TI5 در ترکیب این تیم بود.

ترکیب جدید تیم EG به شرح زیر می باشد:

Canada Artour ‘ Arteezy ’ Babaev

United States Clinton ‘ Fear ’ Loomis

Pakistan Sumail ‘ SumaiL ’ Hassan

Denmark Andreas ‘ Cr1t- ‘ Nielsen

Denmark Rasmus ‘ MiSeRy ’ Filipsen

 

منبع : سایت تیم EG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر