آخرین اخبار

VGJ Storm ترکیب خود را تغییر داد؛ Resolut1on جایزگزین Timado

img
فروردین
۲۵
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۵ فروردین ۱۳۹۷

تیم VGJ Storm در آستانه‌ی مسابقات انتخابی Ti8، دست به تغییر در ترکیب خود زد و Resolut1on بازیکن سابق تیم OG را جایزگزین Timado کرد.

تیم VGJ Storm قبل از سفر به تایلند و چین، تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کرد. آن ها مجبور شدند به دلیل زمانبندی بد مسابقات و مشکلات مربوط به ویزای Timado، بازیکن سابق OG یعنی Resolut1on را جایگزین وی کنند.

در همین رابطه، تیم VGJ Storm با انتشار متنی از زحمات بازیکن خود تشکر کرد: انزو “Timado” جیانولی نقش بسیار مهمی را در مسابقات انتخابی دو تورنمنت پیش‌رو ایفا کرد. ما می خواهیم از زحمات و زمانی که او برای تیم گذاشت، تشکر کنیم. ما برای او بهترین آرزوها را داریم و امیدواریم به پیشرفت خود ادامه دهد. همچنین ما می خواهیم به رومان “Resolut1on” فومینک خوش آمد بگوییم. او بازیکنی حرفه ای و با تجربه و موفق است و ما بی صبرانه منتظر رفتن به میدان مسابقه با او هستیم.

این تغییر، باعث بوجود آمدن سوالات بسیاری در مورد عملکرد تیم در رویدادهای آینده می شود. آن ها در یک روز موفق شدند تیم compLexity را در مسابقات انتخابی مینور GESC تایلند، با نتیجه ۲-۰ شکست دهند. همچنین توانستند تیم OpTic را در مسابقات انتخابی میجور MDL چانگشا، با نتیجه ۳-۱ از پیش‎رو بردارند. آن ها با عملکردی درخشان و بردهای متوالی اگرچه کمی دیر، اما در نهایت توانستند به دو تورنمنت مهم Pro Circuit در ماه بعد راه پیدا کنند.

تقریبا سه هفته طول خواهد کشید که این تیم با ترکیب جدیدش شکل جدیدش را پیدا کرده و به هماهنگی لازم دست پیدا کند. Resolut1on بعد از اینکه از تیم OG بیرون انداخته شد، برای تیم Effect در تورنمنت DAC 2018 بازی کرد که در آخر هم با یک برد، در همان مرحله گروهی از دور مسابقات کنار رفت. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از این که Timado به کجا خواهد رفت منتشر نشده، اما طرفداران Dota 2 مشتاق دیدن او در سطح اول رقابتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر