آخرین اخبار

مسابقات PGL Bucharest Major با قهرمانی تیم Virtus.Pro پایان یافت

img
اسفند
۲۱
author image by admin | blog Dota 2 slider | ۰ Comments | ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

تیم Virtus.pro با کسب مقام قهرمانی در مسابقات PGL Bucharest Major اولین دعوت مستقیم به مسابقات Ti8 را دریافت کرد.

در فینال مسابقات PGL Bucharest Major رشته Dota 2، تیم توقف ناپذیر Virtus.pro در برابر VGJ.Thunder قرار گرفت و طی یک بازی کاملا یک طرفه توانست حریف را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد. دو گیم اول هر کدام نزدیک بیست دقیقه طول کشیدند و در گیم پایانی RAMZES در عرض ۶ دقیقه تا تاورهای سوم حریف پیشروی کرد بطوریکه به تنهایی می توانست تمام هیروهای حریف را از بازی محو کند. از طرف دیگر RodjER بازیکن جدید تیم هم به خوبی با ترکیب هماهنگ شده و حتی در مراحل پیک و بن هیروهای او در اولویت قرار داده می شد.

البته شروع VP در تورنمنت به خوبی پایان آن نبود. آنها بازی اول خود را به تیم Optic واگذار کردند اما در ۳ بازی بعدی خود در برابر تیم های LFY، Na`Vi و TnC به پیروزی رسیدند و حتی در مرحله حذفی هم توانستند از تیم Optic انتقام بگیرند.

تیم VP با این قهرمانی علاوه بر ۵۰۰,۰۰۰ دلار جایزه، ۷۵۰ امتیاز را بدست آورد و در مجموع با ۷۱۹۷ امتیاز DPC توانست، اولین تیمی باشد که دعوت مستقیم به مسابقات Ti8 را دریافت می کند. پس از آن ها تیم Liquid با ۴۶۳۵ امتیاز DPC در مکان دوم قرار دارد. همچنین تیم VGJ.Thunder با اینکه در دیدار پایانی شکست خورد، ولی امتیازی که از رسیدن به فینال دریافت کرد این تیم را به رده ششم جدول Pro Circuit رساند.

با عملکرد شگفت انگیزی که تیم VP در مسابقات ESL One Katowice 2018 و این میجور از خود نشان داده، باید دید که آیا می تواند در مسابقات Ti8 نیز همین روند را داشته باشد و سنت یک در میان قهرمانی بین تیم های چینی و سایر کشورها را بشکند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر