آخرین اخبار

Vodafone و ESL با یکدیگر قرارداد همکاری بین المللی امضاء کردند

img
اردیبهشت
۰۸
author image by admin | blog CS GO Dota 2 LoL | ۰ Comments | ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

اپراتور مخابراتی Vodafone طی امضای قراردادی با ESL، حمایت مالی و اسپانسری خود را از رویدادهای آینده این شرکت اعلام کرد.

Vodafone بزرگترین اپراتور تلفن در اروپا، تصمیم به سرمایه گذاری در صنعت ورزش های الکترونیک گرفت و در همین رابطه، قرارداد بین المللی را با شرکت ESL به امضاء رساند.

در این مشارکت، شرکت ESL یک بخش جدید را به نام “Vodaphone View” به رویدادهای زنده خود اضافه خواهد کرد. همچنین Vodafone قصد دارد به زودی و از طریق این مشارکت، فناوری ۵G خود را عرضه کند.

این اپراتور با بیش از ۴۴۴ میلیون مشتری در سرتاسر دنیا، مشتاق است که بتواند با ورود به ورزش های الکترونیک، قشر جوان این صنعت را هم با خود آشنا کند و به رشد جهانی خود ادامه دهد.

با این حال، این اولین اقدام این شرکت در ورزش های الکترونیک نیست، چرا که بخش اسپانیای آن ها قبلا حامی مالی تیم G2 Esports در بازی League of Legends بوده است. همچنین این شرکت در طول شش ماه گذشته، حمایت خود را از تیم mousesports و حق برندینگ برای Giants Gaming (که در حال حاضر با نام Vodafone Giants شناخته می شود) را شروع کرده است.

در همین رابطه، Serpil Timuray مدیر عامل این شرکت گفت: ” ما از اینکه با شرکت ESL همکاری می کنیم بسیار خوشحال هستیم و در نظر داریم تا یکی از بزرگترین شبکه های بین المللی را برای ورزش های الکترونیک ایجاد کنیم تا مخاطبان بتوانند به سرعت رشد کرده و از تجربیات استفاده از فناوری های جدید بهره مند شوند.”

لازم به ذکر است که اولین رویداد زنده شرکت ESL با نام تجاری این اپراتور بزرگ، در مرحله نهایی فصل هفتم ESL Pro League خواهد بود. این مسابقات در تاریخ ۱۴ الی ۲۰ ماه می برگزار خواهد شد.

امیدواریم با مشارکت این دو شرکت بزرگ، شاهد رشد صنعت ورزش های الکترونیک و بهتر شدن شرایط برای بازیکنان حرفه ای در سرتاسر جهان باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر