آخرین اخبار

Zonic قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر با تیم Astralis تمدید کرد

img
اردیبهشت
۰۳
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

Zonic مربی Astralis، یک روز بعد از قهرمانی در مسابقات DreamHack مارسی اعلام کرد که قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر تمدید کرده است.

دَنی ” Zonic ” سورنسن بازیکن سابق بازی کانتر استرایک و تیم افسانه ای mTw و مربی حال و حاضر تیم CS:GO آسترالیس امروز قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد. وی در گذشته با تیم هایی نظیر Dignitas و TSM نیز همکاری داشته است.

همین دیروز بود که Zonic به همراه تیم Astralis توانست با شکست تیم Navi در فینال،  قهرمان مسابقات DreamHack مارسی شود و جایزه ۱۰۰,۰۰۰ دلاری را به خانه ببرد. وی از زمانی که تیم TSM به Question mark تغییر نام داد و در آخر هم به Astralis تغییر نام داد، با این ترکیب همکاری داشته است. از ژانویه ۲۰۱۵ تا به امروز او تأثیر بسیار زیادی را چه در داخل بازی و چه خارج از آن از جمله تصمیمات و تاکتیک های استراتژیک این تیم داشته است.

در همین رابطه دنی سورنسن که بسیار نسبت به آینده خوشبین و از کسب نتایج اخیر این تیم در فرانسه خوشحال بود گفت: ” با اضافه شدن Magisk به ترکیب تیم، نتایج خوب در بازی های آنلاین و قهرمانی در مسابقات مارسی در بهترین زمان ممکن اتفاق افتاد. پسر ها هرروز من را تحت تأثیر قرار می دهند و با تعهد و نظم عمل می کنند. با روحیه بی نظیری که به تیم منتقل می شود، ما در حال ساختن بهترین حالت Astralis هستیم.

ما قبلا تمام این صحبت ها را کرده ایم، اما معتقدم که قهرمانی در مارسی و راه رسیدن به آن، حرف هایمان را ثابت کرده است. “

گفتنی است که قهرمان مسابقات مارسی، باید در هفته آینده در مسابقات IEM سیدنی به رقابت بپردازد و امیدوار است که بتوانند قهرمانی در مسابقات اینتل گرند اِسلم را نیز به افتخارات خود اضافه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر